Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kislányom állandóan...

Két éves kislányom állandóan hintázna. Itthon, a játszón, mindig. Mennyit hagyjam? Próbálok mást játszani vele, de két perc és újra hintázni akar.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hinta nagyon fejlesztő dolog. Inkább örülj neki, hogy ebben az életkorben valami ilyen sokáig képes lekötni. Majd nyitni fog késöbb más irányba is.
2011. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

így van, én nem tudtam , egy gyógypedagógus mondta, nagyon nagy fejlesztő hatása van az agy működésére. Úgyhogy nagyon fontos és jó dolog. Örülj neki.

Persze ez nem kérdés, de lehet, hogy már most látszik is rajta, hogy előrébb tart. Nekem a kisfiam másfél évesen tökéletesen beszélt és kérdezték, sokat hintázott ugye? És tényleg, állandóan a hintába ült, itthon is.

2011. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De jó neked! Az enyém is hintában ült állandóan pár hónapos kora óta, most 2 éves és nem akar beszélni.:-( Természetesen én is csatlakozom az előttem válaszolókhoz.
2011. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hinta nagyon jó! Egy óvónő mondta nekem, rengeteg dolgot fejleszt, az értelemtől kezdve a két agyfélteke kapcsolatán át, az egyensúlyig, és a motoros mozgásokig bezárólag. Ha szereti hagyjad :) Észrevétlenül okosodik :)
2011. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hintázás hatásai pl.: itt: [link] és mág több száz másik oldalon.
2011. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azta, mik vannak... Nem is gondoltam volna! Lányom 20 hónapos lesz, ő is imádja, ezenkívül a másik szerelme a csúszda! :-)

Te kislányod azt nem szereti?

2011. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó !

A csúszdát is nagyon szereti, a játszóterezés nálunk két dologból áll: csúszda, hinta. A homokozó max 3 perc...

2011. ápr. 27. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:

15:20-as vagyok: dettó! :-)

Ráadásul olyan ügyesen mászik fel a nagy csúszdákra és nem engedi, hogy segítsek neki, pedig látom, hogy a lábai a nyakában vannak, ahogy lépked a lépcsőn... :-)

Nálunk ami még szóba kerül a 3 perces homokozó mellett a libikóka. De csak a régiek, nem az az új rugós. Hát, ez van. Inkább ez, mint hogy fára másszon, bár asszem az sem marad ki! :-)

2011. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!