Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyes után vissza dolgozni? A...

Gyes után vissza dolgozni? A kislányom nagyon anyukás, még sokszor az oviban is sír utánam, reggel is kínlódás elindulni, velem akar lenni állandóan. Hogy lehet ezt ügyesen megoldani?

Figyelt kérdés

Mennék vissza dolgozni, már 3 elmúlt a kicsi, gyest már nem kapok. Ovis már fél éve, de nagyon anyukás! Mindent hozzám köt, hisz egész nap velem volt mindig itthon, este is minden velem történik, apuka sokat dolgozik és ha itthon is van, a kicsi akkor sem enged neki semmit csak nagy nehezen, de a fürdést, alvást hozzám köti teljesen. Sokszor mondja, hogy ottalszik a mamáéknál, de végül sosem marad. Megbeszéljük, hogy tata viszi reggel oviba, de végül csak kellek én is. Most mennék már nagyon dolgozni, anyagilag nagyon nem jól állunk, kell a keresetem, de nem fogom tudni megoldani, hogy én vigyem oviba és menjek is érte, mert már reggel 6-kor indulok itthonról és este fél 6-körül érnék csak haza. Tata ráér és el is vállalta, de a lányom csak engem akar, fél szerintem, hogy elhagyom, vagy nem is tudom mi ez nála... Pedig mindig építem a bizalmát, imádom, jól nevelt kislány, de ez az anyától elválás nagyon nehéz és fáj a szívem nekem is, de hát ez az élet rendje! Szeret oviban, de reggelente kéri, hogy ne menjünk, végül jól érzi magát, néha pityereg, de menni kell, ő is tudja, sosem volt az, hogy hisztinek engedtem. Imádja a tatáját is, de ha odakerül a sor, hogy ő vinné reggel (csak 7-től van ovi), nem megy el nélkülem! Nem tudom hogy lesz akkor, ha én még el is megyek itthonról korán és ő a tatájával marad és készülődik az oviba.... Hogyan lehet ezt jól megoldani, valami tanács?Tapasztalat? Következetes vagyok vele, sőt van hogy ovi után egyből a mamiékhoz kell menni, és estig haza se jön hozzám! Nélkülem is jól elvan, hétvégén még délután is ott szokott aludni nélkülem. Hogyan értessem meg vele, hogy nem hagyom el, csak dolgozni kell nekem is és munka után ugyanúgy vele leszek?!

Köszi mindenkine. :)


2011. ápr. 18. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Fokozatosan válaszd le magadról. Hagyd ott a mamáéknál, ne kísérd el,ha a tata viszi. Mondd el neki,hogy szereted,de nem lehetsz mindig vele.
2011. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!