Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha csak 4 évesen kezdi az...

Ha csak 4 évesen kezdi az ovit, ritkábban lesz beteg?

Figyelt kérdés
Igaz az,hogy 4 éves korra fejlődik ki a gyerek immunrendszere,és azért beteg annyi 3 éves ovis mert nincsenek felkészülve igazából a közzösségre.
2011. ápr. 26. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem az oviban, hanem az iskolában. És Magyarországon az ovi utolsó éve iskolaelőkészítő és kötelező óraszámban kell részt vennie a foglalkozásokon. Nem bukás, de nem mehet iskolába és évet kell ismételnie, ha betegség miatt hiányzik. illetve iskolában is automatikusan évet ismétel, ha túl sokat hiányzik.

Egyébként nem írtad, hogy Romániában éltek, a kisujjamból nem találhattam ki. Azt nem tudom Romániában milyen az iskolarendszer, annyira komoly nem lehet ebben igazad van. És higiénia szempontjából sem lehet túl fejlett, hiszen Afrika mellett ott vannak még lepratelepek meg a sok AIDS-es, ilyen körülmények közt én is meggondolnám mikor viszem a gyerekemet közösségbe.

2011. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Asszem ez most kiüti a bíztosítékot.Mi bajod a higiénával?És hol vagyunk mi Afrikától?Tudsz te földrajzot,vagy te is buktál az oviban.Ja,és még ott a történelem.

Na de mindegy.Rég tudunk egy dolgot,ez csak megerősítés volt.

2011. jún. 26. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!