Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki hogyan éli meg a dackorszak...

Ki hogyan éli meg a dackorszakot anyaként?

Figyelt kérdés
Nekem borzasztó látni, hogy mindenre nemet mond és még az ölembe sem hajlandó ülni lányom, aki eddig tündérke volt. Fáj és nem tudom, hogyan kezelhetném a helyzetet. 2,5 éves anyukája
2011. ápr. 26. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz. Nálunk már elmúlóban van, még nincs 2,5 éves a lányom. Volt sokszor, hogy olyan mérges voltam rá... :) De igazából ezt csak szeretettel lehet kezelni szerintem. Én sokat puszilgattam, ölbe vettem, (na nem a hiszti alatt), hanem utána. Úgy látom, mostanra lenyugodott már :) Igaz, kicsit fejlettebb a koránál, testileg és szellemileg is. Remélem, vége. Tarts ki!!! :)
2011. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én bevallom, engem idegesített :-O És sajnos nem egy db dackorszak létezik, ahogy nő a gyerek, majd meglátod :-D

Hálistennek minél idősebb a gyerek, annál inkább működnek nála tényleg a mai jó kis reformötletek, a csakaszépszóval jellegű megoldások.

2011. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van hogy nehezen van hogy nevetve.A nap végére általában káosz van bennem.igyekszem tartani magam és hisztimentes órákban feltöltődni,a hisztiket igyekszem elkerülni,ha meg mégis elindul akkor a kezelni vagy igy vagy úgy.nagyon figyelek hogy rendesen aludja ki magát,mert azt vettem észre ha fáradt nagyobb a hiszti is,kitöltöm a programokkal,feladatokkal,játékokkal az idejét.így talán kevesebb háborút élünk meg.
2011. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk olyan durva dackorszak mg nincs, de nehezen viselem, hogy nem fogad szót, rá szólok és csak azért is csinálja, földhöz vágja magát, ha nem hagyom. Néha a sírógörcs kerülget, de nem tudok mit tenni. Próbálok nyugodt maradni, közölni vele,hogy értem mi a baj, megnyugtatni, stb., de vagy használ, vagy nem. És hol van még az igazi dackorszak!

27 hónapos anyukája

2011. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem kimerültem idegileg. Szedem a magneB6-ot, de nem ismerek magamra és nem hiszem el, hogy kis semmiségek ki tudnak hozni a sodromból. Mikor alszik és pihenek egy kicsit, mindig elhatározom, hogy nem bosszant fel és higgadtan kezelem a hisztijeit, nem figyelek oda mikor nem kell és határozott leszek, de aztán jön az első hiszti az utcán, mert nem arra megyünk amerre ő akar és nem azt visszük amit szeretne és kész, elönti a düh az agyam!
2011. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!