Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány cipővel készültök a...

Hány cipővel készültök a tavaszra 3 éves bölcsis gyerkőccel?

Figyelt kérdés

Milyeneket vesztek? Mennyire nyitott? Mi az a min. amennyi szükséges? És amennyi meg már felesleges?


Hétvégén elmentünk venni neki cipőket, közben meg tesz-veszen is vettem neki. Így talán soknak tűnik, de ha elkezdem számolgatni, hát, lehet hogy kell.


2011. ápr. 27. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

ugyan nem bölcsis de 3 pár.


egy csini

egy sportos

egy homokozós motorozós.

2011. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2. Egy sportcipő, ha hidegebb van, esik az eső. Egy szandál, vagy nyitottabb, amikor már jön a jó idő. Csini cipőfelesleges, úgy se lesz olyan program a bölcsiben, max. majd anyák napja.
2011. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Összesen 2?

Mi vettünk egyet a bölcsibe bentre, egyet kintre (amik bent maradnak a bölcsibe). Egy otthon udvarra, játszóra. Egy csini, és egy sportos "elmenős" cipő.

2011. ápr. 27. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk rengeteg cipő van, mert eltettem a tesók cipőit, tudom, sokan nem adnak használt cipőt a gyerekre, de én igen. Van, amit csak egy-két alkalommal adtam a gyerekeimre, semmi bajuk nincs. Így tehát van benti cipőből is vagy 5, szandál több méretből 6-8 db, zárt cipő szintén. Aztán egy pár gumicsizma is, esős napokra.
2011. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Egy szandál (ez van rajta a bölcsiben, s ha jó idő van, ebben is viszik ki őket az udvarra), egy zárt félcipő (mivel gyakran járunk erdőbe, de ezt vesszük fel reggelente is, mikor még hűvös van vagy ha esik az eső), és egy zárt orrú szandál (ha már nincs olyan hűvös reggel, s elvileg ez a kimenő cipője a bölcsiben is). Plusz mióta a benti szandált kint is hordják a bölcsiben, vettünk itthonra is egyet. Én az összes cipőt haza szoktam hozni minden nap, így ha itthon megy ki az udvarba, ugyanaz van rajta, mint a bölcsiben. Így is a 3 pár cipő 20 eFt volt. Szupinálót kell hordania, azok meg ennyibe kerülnek.
2011. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!