Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi van akkor, ha egy kisgyerek...

Mi van akkor, ha egy kisgyerek egyáltalán nem tud vagy nem akar elaludni (és csendben lenni) a bölcsiben alvásidőben?

Figyelt kérdés

Kislányom bölcsödés lett.

Tegnap volt az első kísérletünk az ottalvással,nem sikerült.

Dél előtt már egyedül volt ott,csak altatni mentem,tudtam is hoyg nem fog menni,mert:

1. annyira örült nekem

2. még nem volt álmos (ilyenkor még nem szokott)

3. otthon egyedül alszik el,ha én is ott vagyok akkor engem szórakoztat


Ma megpróbálják a gondozók letenni,hátha rájuk jobban hallgat,olyan értelemben,hogy nem mer majd hangoskodni,és felkelni.


Én pedig elgondolkodtam,hogy mi van akkor,ha ennek ellenére sem fog összejönni? Ilyenkor mit csinálnak?


2011. ápr. 27. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, össze fog jönni. A gondozónők megoldják. Otthon a te rendszered érvényesül, a bölcsiben az övék. Nem szokott ebből gond lenni. Nálunk a gyerek délben is kukk sötétben aludt, csak úgy tudott. A bölcsiben simán elaludt világosban is.
2011. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az agyában kell maradnia, és adnak neki pl egy kepeskonyvet nézegetni. Előbb utobb minden gyerkoc aludni fog, ne aggódj.
2011. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem alszik, nem baj, de ilyenkor is az ágyában kell maradnia és csendben kell lennie. Van, ahol olyan fél óra után engedni szokták, hogy csendbe elvonuljon játszani, de a lényeg az, hogy nem zavarhatja a többieket, csendben kell lennie. Ha alszik, ha nem. :o)
2011. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nallunk a gyerekek akik nem alszanak egy masik szobaba jatszanak, gyurmaznak, festenek vagy meseolvasas van, hogy ne zavarjak az alvo gyerekeket. Eroltetni senkit sem eroltetnek mert annak ertelme nincs, hogy felverje a tobbi gyereket. AMikro latjak, hogy almos leteszik aludni, ha nem alszik az sem baj. Az en kisfiam az elso heten egyaltalan nem aludt. Tul izgalmas volt minden, sok volt a jatek, esze agaban sem volt meg agy kozelebe sem menni. Aztan a masodik heten aludt ebed utan 30 perceket mert mar nagyon faradt volt. De amugy vegig jatszott. Most mar szerencsere alszik ebed utan a tobbi gyerekkel. ne aggodj, nem lesz gond. Nem fogjak eroltetni, ha nem alszik. Majd beall a rend magatol.
2011. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!