Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5-2 éves kisgyereked "rossz"...

Kisnita kérdése:

1,5-2 éves kisgyereked "rossz"? Hogyan rosszalkodik?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikortól számít egy gyerek rossznak?
2011. máj. 2. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

20 hónapos kisfiam van, elrohan az utcán és vissza se jön, csapkodja a tv-t, néha rugdos ha öltöztetem stb...

Sokszor gondoltam ha felmegy az agyvizem, hogy rossz, de inkább csak zsiványság amit csinál...

2011. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam 21 hónapos. Én szigorúan fogom. Nem rossz gyerek, viszont hisztis. Néha szokott minket ütögetni vagy nem fogad szót, de úgy igazán rosszat nem tesz. Nem azt mondom, hogy nem ver le dolgokat(véletlenül) vagy nem pakolja ki a szekrényt, de ez szerintem nem rosszaság még, számomra az ott kezdődik amikor a gyerek szán-szándékkal tombol.
2011. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

;) Ezt már a gyerekeimnek is mondtam, hogy nincs rossz gyerek meg jó gyerek van. Gyerek van, aki rosszalkodik, meg jól viselkedik.


A legtöbb kisgyerek keményen bepróbálkozik, meddig mehet el, és olyan hü1ye ötleteik vannak, hogy az hajmeresztő.

Ilyenkor igyekszem arra gondolni, hogy majd kinövik. (Lesz helyette másik... Dackorszak, kamaszkor.. :D )

2011. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem rossz eleven,és néha akaratos.Az hogy rosszat csinál néha még nem lesz tőle rossz gyerek,szerintem ilyen nincs,vagy csak tényleg nagyobb korukba.alapjában jó gyerek,nagyon szépen választékosan beszél,ha szeretne valamit kérlek anya,úgy kéri,mindig mindent megköszön.De most naponta többször belebújik a kisördög és bizony csinál olyan dolgokat amire tudja hogy nem jó,valamelyik nap simán levágta a fűnyíróját az erkélyről és várta a hatást.tudják ezek a gyerek hogy mit szabad és mit nem,de azért miért ne próbálkozzanak,a sikításai,nyávogásit már nehezebben viselem,remélem hamar le szokik erről is.sajnos ebbe a korban kellenek a határok alapos betartása.
2011. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!