Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti megeszitek a...

Anyukák, ti megeszitek a maradékot a gyerek után? Vagy az összetrancsírozott kekszet, ezt-azt a kezéből? A kenyeret, miután beleharapott már, stb.

Figyelt kérdés
Én gyerek korom óta elég finnyás vagyok, ha ételről van szó. Senki után nem eszek a tányérjából (se anyu, se férj, se gyerek, pedig mindegyiket imádom), vagy nem eszem meg, amibe már beleharaptak, vagy ha nem látom bizalomgerjesztőnek a készítőjét, vagy a konyhát, ahol készült (érdekes, étteremben ez nem probléma, mondjuk nem is járok sokat, csak alkalmanként, főzés és házikoszt párti vagyok:) ). Nem gondolom, hogy ez nagyon gáz lenne, de most mégis "megszóltak" miatta (barátnőm, és nem sértően, csak furcsállotta), úgyhogy kíváncsi vagyok, más hogy is van ezzel.
2011. máj. 3. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem eszik egyedül a gyerekem, ezért mindig őt etetem előbb és amit meghagy nincs szivem kidobni, azt megeszem. De volt, hogy azért, hogy megjöjjön az étvágya vele együtt ettem az ő tányérjából és nem tartom gusztustalannak. Sajnos nem tehetjük meg, hogy finnyáskodjunk! De ha te annak tartod és megteheted, akkor semmi különös nincs benne, minden ember különböző és más meg biztos másban finnyás, amit te nem tartassz gusztustalannak!
2011. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!