Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Változik majd, van valaki...

Változik majd, van valaki hasonló helyzetben? 22 hónapos fiam se nyers zöldséget, se főzeléket nem hajlandó enni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
2,5 évesem sem eszik semmilyen zöldséget, csak kukoricát:(
2011. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig ette? Most változott meg?
2011. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a fiam egy éves koráig bármilyen főzelékemet vagy akár üvegeset is megevett, aztán soha többet:(
2011. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27 hónapos kislány anyukája vagyok. Nekem se nagyon eszi a zöldséget, főzeléket, de még a gyümölcsöt sem. Amíg pici volt az üveges bébiételeket megette. A kukoricán kívül talán még a krumplifőzeléket eszi néha, meg a tökfőzeléket, de akkor nagyon jó napjának kell lenni!
2011. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam most lesz 2 éves és 13 hónapos koráig mindent megevett.Imádta a főzelékeket meg bármit.13 hónapos kora óta meg szinte alig eszik valamit.Főtt ételt szinte egyáltalán nem eszik.Gyümölcsöt zöldséget sem.

Én sem tudom mi lesz vele.Pénteken megyünk 2 éves státuszvizsgálatra és fogom mondani a dokinak, mert ez így már nem állapot.Májkrémes kenyéren,meg felvágottas kenyéren él a gyerek, néha eszik virslit meg fasírtot.Meg nagy ritkán egy kis levesnek a levét.

2011. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!