Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyereknek vettetek...

4 éves gyereknek vettetek (vennétek) görkorcsolyát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem.


Nekem 3 gyerekem van. Tapasztalatból mondom, hogy olyan 6 éves kor körül érdemes kezdeni.

2011. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt mondtam/mondom, hogy nem. Mindkét unokahúgomnak vettek azonban. Ámulatba ejtő ügyességgel görkoroztak és görkoriznak ma is. Számomra rossz nézni időnként, hogy miket csinálnak, de ők biztonságban érzik magukat kerekekkel a talpuk alatt is.
2011. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekünk nincsen,de a barátnöjének van,felpróbálta és elsö próbálkozásra nagyon jól ment vele
2011. máj. 6. 09:12
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Szerintem vegyél neki pláne ha szeretné is és látod is rajta, hogy van értelme. Persze minden védőfelszereléssel karöltve. és hajrá! Szaladhatsz az első időben sokat vele. Amíg nem stabil úgyis igényli a kezedet. Ha meg már megy neki, akkor had menjen vele. :) Cuki lehet!!
2011. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi 5. születésnapra vettünk, telitalálat volt. Ha szeretne egyet, és megtehetitek, szerintem vegyetek nyugodtan.
2011. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vennék. Úgy, ahogy az előzőek leírták.
2011. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

lehet ez lesz a szülinapi ajándéka

2011. máj. 6. 18:07
 8/9 anonim válasza:

Hali, ha még érdekel, én vennék, mert nagyon jó egyensúly fejlesztésre.

az évfolyamtársnőm fia 4 éves volt, mikor a bicóról levették a pótkereket, és félt rajta menni, főleg miután potyogott, vettek korit, mert az kért a gyerek, /sokszor rajtam látta a korit/

utánna könnyebben megtanult bicajozni 2 keréken.

2011. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. máj. 23. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!