Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kortól lehet a...

Mennyi idős kortól lehet a gyermek szülinapját a Mc donalds-ban ünnepelni?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy ilyen zsúr,akinek van tapasztalata kérem ossza meg velem,köszönöm!
2011. máj. 9. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy nem tudok a kérdésre válaszolni,de szerinte marha drága leht...mi egyszer voltunk a Mc Dolnald's-ba mikor volt egy ilyen parti 3 éves volt a kislány,de nem nagyon volt vidámság:(

Mindenki kapott egy Happy Mail menűt(azt hiszem jelenleg 1200ft/db)na ezt szorozd be annyival amennyien lesztek+bohóc+torta.

Hát nem tudom az én fiam 1 hónap múlva lesz 2 éves lesz 2 szép tortája(cukrász vagyok:-))bográcsozunk ha jó idő lesz ha nem bent sütö valami finom husit.

Lesz ital,üdítő,rágcsa és pár kisbarátja.Feldíszítem a kertet lufival,meg minden babás dologgal és jobb hangulata van szerintem mint egy Mc-is 1 órának.

De persze te tudod:P

2011. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értelek, de nálunk az a baj hogy panelban lakunk és nem kertes házban sajnos.így ez nem kivitelezhető.

sok boldogságot a picurodnak

2011. máj. 10. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!Jah értelek,hát sajnálom,de szerintem akkor is olcsóbba tudnád kihozni a saját lakásodban,de persze egyéni döntés.Köszönöm a jókívánságokat:))))
2011. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Maga a bérlés semennyi. A tortát kell kifizetni ami 2500 ft körül van ami nagyon finom és a kaját. De megéri. Különböző játékokat találnak ki a hoszteszek a kicsiknek és tuti egy élmény!!!:))))
2012. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!