Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Ti hova mentek...

Kismamák, Ti hova mentek pihenni/nyaralni/ünnepelni valamit?

Figyelt kérdés

11 hetes Kismama vagyok és novemberben leszünk 7 éve együtt a Férjemmel. Ilyenkor el szoktunk menni wellnesshétvégére, vagy valami nyugis helyre pihenni kettesben.

Idén nem tudom ilyesmit bevállaljunk-e, mert a Védőnőm azt mondta, hogy félő már maga az úszás is, a fertőzések miatt.

(főleg nekem, akinek kisgyerekként volt hugyúti fertőzése)

Az a baj, hogy imádok úszni, jakuzzizni és jókat ázni egy medencében. Persze maga az is élmény lenne, hogy kettesben vagyunk és teljes ellátás van, szép helyeken járunk együtt és egymásra figyelünk. Van valami ötlet arra, hogy egy szép helyre utazzunk belföldön, ami olcsó és különleges hely? Ha van tipp, weboldalnak is örülnék, hogy lássam, mire gondoltok. :) Köszi :) Évi


2011. okt. 25. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Lillafüredet ajánlom, gyönyörű, főleg így ősszel. :)


[link]

2011. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 11 hetesen ünnepeltem házassági évfordulót,mi akkor Debrecenbe mentünk.Mivel tél volt,így szinte üres volt a szálloda,nem volt tömeg sem a fürdőben(mert ő azért wellnessezett:),sem az étteremben,sem a bárban,sem a billiárdasztalnál.Nagyon jó éreztük magunkat,nagyokat sétáltunk a kiserdőben, megnéztük az állatkertet,és 1-2 múzeumot.

Mivel ez céges üdülő volt,ezért linkelni nem tudok,de szerintem a város maga is gyönyörű.

2011. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Lillafüred épp nem a legolcsóbb, de szépnek szép, az biztos.

Kehidakustány-Szerencsemák panzió

[link]

Hévíz-Hotel Santé

[link]

Igaz, hogy a termálfürdő rész nem a szállodán belűl van, egy kis séta, de nagyon barátságos mindegyik.A H. SAntéban van egy kis jakuzzi, amit szinte nem is használnak, mert inkább a termálba mennek fürdeni.De mi rendszeresen élveztük a jakuzzizást, és nagyon sokszor, csak mi voltunk ketten benne, ami romantikus volt nagyon:)

2011. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12:33-as vagyok, bocsi azt elfelejtettem írni, hogy ha érzékeny vagy a fertőzésekre, akkor ne nagyon fürödj főleg olyan helyen, ahol nap mint nap 1000 ember is megfordul, ki tudja milyen nyűggel-bajjal...A terhesség idején, meg amúgy is érzékenyebb az ember a fertőzésekre.
2011. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
[link] Hódmezővásárhely
2011. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
spirit hotel sávár. itt mindent megtalálsz, ami szem-szájnak ingere. úgyis remekül érezheted magad, ha bele sem mész a medencébe :)
2011. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem konkrét ajánlat,de nem tudom ismered-e ezt az oldalt,rengeteg kedvezményes ajánlatot találhatsz

www.qponverzum.hu

2011. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de sajnos ezek nagyon drágák.

Ki tudnánk fizetni, de most nem erre szeretnénk ennyi pénzt szánni.

Max 5-8 ezer /fő/ éj amire gondoltunk. :)

Ha ilyen is van, örömmel várom!


Köszi - Évi

2011. okt. 25. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is most ünnepeltünk a férjemmel , mi 4 éve ismertük meg egymást! Olyan helyre mentünk, ahol volt fürdő is, de én nem fürödtem az orvos tanácsára. Lementem a férjemmel a fürdőbe, tök jól éreztük magunkat, én odavittem egy nyugágyat a medencéhez és tök jókat dumcsiztunk, max a lábamat lógattam be. Mikor lement úszni, én sétáltam mellette. Én így is jól éreztem magam, mert vele lehettem. Persze sok olyan programot is csináltunk, amit nekem is lehet. Elmentünk sétálni a városba, hamburgereztünk, várat néztünk, múzeumot. Tóparton sétálgattunk, szóval jókat kirándulgattunk. Este elmentünk egy meghitt étterembe vacsizni. Szerintem keresgélj a neten, nagyon sok szép hely van Magyarországon, vannak olcsóbb szállók is, drágábbak is. Szerintem mindenki megtalálja a maga pénztárcájának valót! Én csak ötleteket szerettem volna adni, hogy mit tudtok csinálni együtt. Amúgy szerintem a Bükkben nagyon szép helyek vannak.
2011. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha felmész a szallas.hu-ra ott kereshetsz kritériumoknak megfelelően.Ár-szállás típusa-wellness vagy nem-ellátás stb...Biztosan dob ki olyat, ami szimpatikus, és jó lesz Nektek:)
2011. okt. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!