Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mérges vagyok,2 éves fiam...

Mérges vagyok,2 éves fiam napok óta semmit se eszik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már az 5. nap hogy nem eszik semmi főtt ételt, és mást nagyon se. Ma "eldurrant" az agyam, bepöccentem, hogy itt vagyok én, mindenféle ételt összefőzök, és ez a válasz, hogy nem eszik.

Olyan szinten bemérgeltem, amikor ki akart szállni az etetőszékből, elég nyomatékosan nyomtam vissza, hogy legalább pár kanál levest egyen, mert üres a pocija. Aztán fogtam, kivettem a gyerkőct az etetőszékből és "bevágtam" a kisszobába. (Sírás kerülgetett - most már biztos megutált egy életre).

Feladtam, nem tudom mit tegyek.


2011. máj. 10. 11:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én kisfiam is most múlt 2éves.Mostanában ő sem eszik jól.Küszködök vele napról napra.Pár ötletet tudok adni amit a kisfiam nagyon-nagyon szeret s azt megeszi.Paprikás krumpli, zöldségkrémleves golyóval (a golyót nagyon szereti, csak amiatt eszi meg a levest, tudod azok a gyöngyök amik krémlevesekbe kellenek) aztán körözött és nagyjából ennyi, ja meg a palacsintát és a nutellás kenyeret is imádja.Ezeket bármikor megeszi.Próbáld meg vmelyiket.Szerintem a nutellás kenyeret minden gyerek szeret (általában) olyan mint a csoki, kenyérrel meg még laktatósabb.
2011. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az enyém egyiket sem eszi meg az előbb felsoroltak közül....:(
2011. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!