Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Állandóan álmában mocorgó,...

Állandóan álmában mocorgó, össze-vissza forgolódó 20hós fiamat hogyan szoktassam rendes kiságyba?

Figyelt kérdés
Még cicizik és így alszik el.Amikor befektetem a rácsos kiságyba nem telik el 2perc átvágódik a másik oldalra.Éjjel is többször megfordul a saját tengelye körül.Mit tegyek?Aludjon még rácsos ágyban vagy szoktassam kiságyba?De hogyan?
2011. máj. 12. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én napközben ágyba tettem, este meg kiságyba, mikor láttam, h jól elvan az ágyban, akkor váltottam. Kb. fél év.
2011. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

használj leesésgátlót, enkünk bevált:

[link]

2011. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én fiam most kereken 2 éves. Eddig rácsos ágyban aludt, de felmászott rá és átfordult. Szerencsémre ott voltam+ épp a lábára landolt. Bele se merek gondolni, hogy mi lett volna ha nem a lába felé indul meg a lendület hanem a feje felé.....azonnal elrohantunk ágyat nézni, eleve tervezett volt a dolog nyárra, de nem ilyen SOS-be. Magunkhoz nem akartam kivenni, így megvettük a leesésgátlós ágyat. Minden oldalról védett és csodák csodájára meg se próbál kimászni és alszik benne úgy ahogy eddig. Kopp-kopp-kopp. Pedig ő is forog körbe körbe hol fel kel hol visszaalszik. Azt hittem rácsok nélkül vége a nyugalmas alvásnak. Egyenlőre minden rendben. Bár még bármi lehet,de remélem így marad.
2011. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod átszoktatni, jön a kistesó? Az én fiam 27 hónapos, és rácsos ágyban alszik, nincs ezzel semmi probléma. Ő is forgolódik álmában össze-vissza.
2011. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem jön a kis tesó,csak szeretném ha kiságyban aludna.
2011. máj. 13. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!