Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Túlöltöztetem a 2,5 éves...

Túlöltöztetem a 2,5 éves beteg gyereket?

Figyelt kérdés

Náthás, köhög, már 2 napja nem lázas lányomat kivinném a játszótérre. Vihetem ha nem lázas? És mennyire öltöztessem fel? itt nincs hideg, de épp nem süt a nap, adtam rá harisnyát, nadrágot, tornacipőt, atlétát, vékony hosszó ujjut, rá cipzáros felsőt, vékony sapka.

Tegnap nagyon meleg volt, én adtam rá nadrágot, zoknit, atlétát, hosszu ujju vékony felsőt, szakadt a viz róla, és ma taknyosabb mint tegnap volt. Tulöltöztetem?


2011. máj. 13. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen időben már nem kell harisnya, elég egy vékony nadrág.Gondolj csak bele, ha neked kellene a nadrág alá még harisnyát is húzni, másnap te is náthás lennél, mert ha megfúj a szél már kész is a betegség.

Szerintem elég egy r. ujjú body, rá egy h. ujjú vékony felső, vékony nadrág, ha fúj a szél vékony sapka.

2011. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne viccelj.Minek nadrág alá már harisnya???

Elég egy nadrág.Persze vidd a levegöre ha nem lázas.

Leizzed szegény és még betegebb lesz.

2011. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisnita ***** válasza:

Szerintem tegnap nem kellett volna a hosszú ujjú... Az én kisfiam egy szál bugyiban és egy vékony pamut felsőben szaladozott kint a kertben, pedig neki is folyik az orra egy picit. Most nálunk fúj a szél, itt ülünk kint a kertben most hoztam ki neki pulcsit, nadrágot meg kötős sapit mert eléggé feltámadt a szél. Eddig sütött a nap egy vékony harisnya meg egy body volt rajta és egy halász kalap, de azt mindig leveszi meg a fülét sem védi rendesen. Elvileg itt 22 fok van, de kevesebbnek érzem mert fúj a szél.

Szerintem vidd ki nyugodtan, egy pamut naci, egy body, vékony felső meg egy sapi elég rá, ha polár vagy valami vastagabb melegítő nacit adsz rá szerintem nem kell harisnya mert ha szaladozni fog a játszin úgyis csak beleizzad.

2011. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy már nem kellene harisnya.... Csak kislány, mindenhol leül, én is állandóan felfázok. De igazatok van, inkább nem adok már rá.
2011. máj. 13. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Enyhén. De érdekes, az nem zavar, hogy csuromvizesen megfújja a szél? Örülj, hogy csak taknyosabb és nem valami komolyabb baja lett. Én sosem öltöztetem túl, mert inkább fázzon, mint kiizzad és megfújja a szél a vizes holmikban.
2011. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!