Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is kiabálós anyuka lett?

Más is kiabálós anyuka lett?

Figyelt kérdés
Én nem így terveztem, de a 3 évesem néha szétcincálja az idegeimet.
2011. máj. 13. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Szedjél valamit mert nem lehet megoldás a kiabálás.

A gyerek egy idő után immunis lesz rá és nem fogja érdekelni a kiabálás se.


A kiabálást meghagyom vészhelyzetre v. ha zaj van.

2011. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
magne b6 v. más ami segít kimaradt .
2011. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen....ezért fogom mostmár tudatosan vissza magam, mert nem lehet, hogy orditással teljen a teljes nap, nem süket a gyermek, csak azt hallja meg, amit akar:) néha suttogva mondom, amit legszivesebben világgá orditanék és használ! 2,5 éves a fiam.
2011. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj sportolni! Tudom, nincs idő, de ha elmennél csak napi 20-30 percet futni, az csodákat tenne, és egészség, alak szempontjából sem utolsó.


Tapasztalat, enélkül én is megőrülnék 4(!) gyerek mellett. ;)

2011. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát sajnos én is kiabálok... A "szedjél valamit" hozzászólónak: az sem megoldás, ha nyugtatón él valaki. Való igaz, nem valami jó módszer az ordibálás, de legalább oldódik vele a feszültség és még mindig jobb, mint megütni a gyereket.
2011. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Párhavonta igen és semmi rossz nincs benne, 5 perc múlva rend van. Mit tehetek, néha betelik a pohár és kész...
2011. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

14.19. -nak.



ütni se ütöm .. a kiabálásról én is leszoktam mert rájöttem nem megoldás.

2011. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Barátnőm mesélte, hogy az ő egyik barátnője gyermekpszichológus, a férje is pszichológus. Amikor náluk voltak, embert nem hallott még így üvölteni, ahogy a nő a gyerekével "beszélt".


Igen, sajnos sokszor kihúzzák a gyufát és kiborul az ember. Ez az időszak viszont nagyon nehéz, nekem a 3 éves mellett volt egy 1,5 éves is, úgyhogy tudom miről beszélsz. De én is próbáltam magam tudatosan visszafogni, különben egész nap üvölthettem volna. De amióta nagyobbak, azóta sokkal kevesebbet kell velük hangosan beszélni.

2011. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem megoldás, valóban, de amikor már fel tudnék robbanni a méregtől, mert akárhogy kérem, csakazértis azt csinálja, amit nem kellene, akkor bizony inkább kiabálok, minthogy agyvérzést kapjak.
2011. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Inkább valaki legyen hangosabb a gyerekkel, minthogy verje..
2011. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!