Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is kiabálós anyuka lett?

Más is kiabálós anyuka lett?

Figyelt kérdés
Én nem így terveztem, de a 3 évesem néha szétcincálja az idegeimet.
2011. máj. 13. 14:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy előrébb azzal, ha kiabálsz. Volt egy idő, mikor azt vettem észre mindenért kiabálok és minden idegsít, de aztán erőt vettem magamon és próbáltam máshogy hozzáállni. Nem hiszed el, és lehet ,hogy véletlen egybeesés, de a lányom is megváltozott utána. Lejebb adott a csak azért is, dacos viselkedésből és lehet, hogy 3-szor, 4-szer mondok el neki valamit higgadtan, de jobban szót fogad, mintha egyszer egy nagyot rákiabálnék. Én egyébként szedtem a magneB6-ot, kicsit jobb lett, nyugodtabb lettem, igaz az étvágyam is nőtt!
2011. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát, igen...nekem is itt egy 15 hós kistesó még...vele sem könnyű, mert felfedezi a világot ugye, és nem érti, miért tilos pár dolog...
2011. máj. 13. 14:28
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen, bár én világ életemben ilyen voltam :)

Nagyon türelmetlen vagyok mindenkivel és pikk-pakk felhúzom magam minden hülyeségen :(

Viszont sajnos a 4 éves kisfiam is nagyon hangosan beszél most már, szegényre állandóan rá kell szólnom, bár olyankor szoktam neki mondani, hogy ő is szóljon rám nyugodtan :)

2011. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát sajnos igen, mostanában nyúzza az idegeimet a 3 éves lányom! De tanulok a válaszokból és erőt veszek magamon!
2011. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom hozzátok, sajnos én is nagyon sokszor kiabálok. Persze utána nagyon megbánom! Csak néha olyan nehéz, a 3,5 évesem sokszor feszegeti hol a határ, és mellette van egy 10 hónapos húga is. De mindig mondom magamnak, hogy állj, próbálok számolni, és szépen lecsillapodni.
2011. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, ismerős, sajnos.

Én is kiabálok, és nagyon szar érzés utólag. És persze rohadtul nem használ.

Le kell róla szokni, de nem tudom hogyan. :(

Az én fiam még rugdos is, meg ütlegel, és semmi, de semmi nem használ, hogy leszoktassam róla. Nagyon idegesítő, és kétségbeejtő sokszor.

2011. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem vagyok én így ezzel nekem is van egy 3éves kisfiam(mindenért nyafog,nem tettszik neki amit szeretnék csinálni vele stb..) és van hogy egy nap kiabálok vele főleg a menstruáció előtti hét nagyon nehézen türtőztetem magam!És ha mégis utána szétmar a lelkiismeret.Elbújok és sírok!:(( Pedig 4hónapja MagneB6-ot szedek és még is kedves első!!Sajnos apa sokat dolgozik így velem van sokat!szeptembertől óvodás lesz!
2011. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!