Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiamat miért nem tudom...

A fiamat miért nem tudom lebeszélni a hajráfról?

Figyelt kérdés
Most első osztályos és az osztálytársainak van hajráfjuk, de én nem szeretném hogy hordjon, olyan lányos, lila színűt szeretne magának. Bár hosszú a haja, de még nem lenne szüksége rá. Mit tegyek vele?
2011. ápr. 5. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
a fiúk hordják a hajráfot? ez kicsit fura, de biztos ez a legújabb divat :) én nem csinálnék ebből ügyet, ha szeretne én vennék neki, vagy max megpróbálnám lebeszélni a liláról, de ha ragaszkodna hozzá, akkor azt venném
2011. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha annyira nagyon szeretne, vennék neki, bár nem lilát. valahogy rábeszélném egy fehérre, feketére vagy vmi srácosabb színűre (ami jobban illene a ruháihoz, vagy nemtom hogyan próbálnám indokolni...)
2011. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Feketében nem láttam az üzletekben, esetleg világoskéket?
2011. ápr. 5. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ne hajráfot vegyél, hanem rongyból készült hajfogót. tök jól néz ki és abból még a lila is fiús. aztán majd az lesz a sláger az osztályban :)
2011. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Narancsot vegyél, az teljesen unisex! az unokaöcsém is olyat használ.
2011. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért nem sikerül mert le akkarod beszélni hagyd hogy csinálja kipróbálja elmúlik az újdonság ereje és ráun.
2011. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!