Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha lenne Magyarországon...

Ha lenne Magyarországon Szuperdada sorozat, elhívnád magatokhoz?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, most keresik a magyar Szuperdadát. De ki vállalná fel a tévében, hogy problémás a családja? A külföldi sorozatban sem értettem, hogy engedik az emberek, hogy ilyen intim dolgokat közöljenek a családjukról. Vagy ez sem volt igazi, csak megjátszott?

Persze néha nekem is jól jönne egy-két jó tanács, de nem szívesen mondanám el mindenkinek, hogy tehetetlen vagyok.


2011. máj. 17. 22:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

11:32-es kimondtad a leglényegesebb dolgot mindent a szervezésen múlik.Ez teljesen így van.

Mikor én hét közbe itthon vagyok a fiammal semmi baj nincs napközbe míg a férjem haza nem ér.Bár 1-2 hetente van 1 rossz napja a fiamnak akkor kezelhetetlen, semmi nem jó neki.A másik fontos dolog amit leírtál,hogy veled foglalkozik a férjed együtt fürödtök meg vacsiztok meg beszélgettek.Na nálunk ilyen utoljára akkor volt mikor terhes voltam.Hazajön a munkából még játszik egy kicsit a fiával majd pancsolás vacsi és alvás a fiamnak,utána férjem kivonul a konyhába és leül gépezni.Ha odamegyek hozzá,beszélgetni vagy akármi,mindig ezzel jön,hogy egy pillanat ami nála 4-5 órát jelent.Ilyen meg amit írtál,hogy haverokat elhívni és beszélgetni.Utoljára mikor pár hetes terhes voltam akkor voltak itt a közös haverjaink.És volt,hogy minden héten eljöttek beszélgetni meg kicsit kikapcsolódni.Mióta megszületett a fiam azóta csak két barátnőm van akikkel tartom a kapcsolatot, meg persze vagy 4-5 gyerekes anyuka akikkel összejárunk játszótérre meg egymáshoz persze a gyerekekkel.Azt hozzáteszem,hogy férjem azóta is rendszeresen eljár sörözni meg akárhova a haverjaival hetente egyszer-kétszer.Én is örülnék neki,ha elmehetnék a barátnőmmel moziba pl.

Talán 3 szor mentem el az egyik barátnőmmel a városba 2 év alatt és akkoris azért mert nővérem vigyázott a kisfiamra akkor pár órát.

Azért néha jó lenne ha engem is emberszámba venne a férjem.Sokszor sírtam már mert azoknak az anyukáknak akikkel összejárok teljesen normális férjük van.Azért mert apák lettek nem feledkeztek meg a feleségükről sem...sőt.

2011. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

11:32

sok igazság van abban amit írtál, de tegyük azért hozzá azt is h kiegyensúlyozott a párkapcsolatod!!!

nem mind1 h egy anyának milyen a lelki világa hiszen hiába osztja be jól az idejét, ha folyton gyötri valami!

előtte írta egy anyuka h apával nem értenek 1egyet a gyereknevelésben (mászhat a gyerek szekrényre v nem???)

mi ezeket a dolgokat előre megbeszéltük a párommal mit lehet és mit nem, a nem mind1ikünk szájából nem marad!

fontos h ne legyen egy családon belül "rossz" és "jó" szülő!

próbáljatok meg 1ütt leülni és írjátok össze h mit nem lehet a gyereknek és miért!

ugyanez beválhat a saját problémáitokkal is csak azt írjátok oda h h kellene megoldani!

ha így sem megy és nem akarod h totál tönkremenjen a házasságotok forduljatok egy olyan emberhez akiben megbíztok legyen az szakember v csak egy barát, de mindenképpen beszéljetek a problémákról!

nah megint "okos" voltam:DDD

2011. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 kisnita ***** válasza:

00:15-ös! De örülök, hogy a tiéd "megjavult" :)

Amúgy anyósom meg a párom nagymamája azt mondták a párom is így volt, két éves koráig alig evett, csoda hogy nem halt éhen, 2 évesen meg egyszer csak elkezdett enni és hízni. Anyós a mai napig mindig mondja, hogy Csabikának csak az a nagy feje volt, semmi más :D No a fiam ugyan ez. Ma sem evett egész nap csak nyers répát meg salátát, főztem zöldséges fehér bab levest, teleraktam neki tésztával és EVETT belőle, jó nem sokat, de evett. Jajj de örülök. :) De ha begörcsöl éjjelre a babtól akkor az nagyon szép lesz :S Már fél 8-tól alszik, remélem reggelig szundi lesz.

2011. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Sziiasztok! Az én lányom - mi is így hívjuk- is fotoszintetizáló. Amit NEM eszik:


- semmilyen hús, túró, vaj, tejföl, sajt, joghurt, puding, leves (még sosem evett), semmilyen főzelék... nem.. inkább azt írom amit eszik:

- üres (kizárólag üres) tészta, krumpli (pár falat), üres (kizárólag üres) kenyér, borsó, kukorica, eper, szőlő, halrúd (egyetlen fehérjeforrás...), pizza.


És a mennyiségek is olyanok, hogy 10 szem borsó/ebéd, 4 falat krumpli/vacsora. A szokásai nem változtak, de az adagok kicsit jobbak mióta (2 hónapja) kapja a Krauter Blut-ot. [link]

Rengeteget idegeskedtem miatta. Pár héttel ezelőttig 10 kiló volt (2 éves) most hirtelen ettől a löttytől(??) hízott egy kilót, így most 2 évesen 11 kiló. A huga fél éves és 8 kiló... :))) Vele nincs gond kajaügyben. Már megtanultam "leszarni" a dolgot, bár soha nem erőltettünk semmit, mert én ugyanilyen gyerkőc voltam és engem tömtek és nagyon rossz emlékeim vannak róla :(((

2011. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

11.32-es vagyok, a 13.42-es válaszolónak: sajnálom, hogy nálatok nincs minden rendben párkapcsolati téren - igazad van, az nagyon sokat számít.

Régebben az én párom is sokszor leült a szg elé és játszott, de megbeszéltük a dolgokat és változtattunk. Amúgy ha véletlenül este mégis a gép előtt ragadna, akkor elmegyek lezuhanyozni, aztán ha egy szál köntösben felülök az íróasztalra a billentyűzet mellé, sosem a gép győz. :-)))

2011. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyien válaszoltatok!

Akkor az én lányom még jól eszik.

Tegnapi nap:

Reggeli: müzli tejjel, egy fél adag

tízórai: reszelt alma, banán, de csak ha én etetem, egyedül nem eszik.

ebéd: pár falat tészta

uzsonna: pár falat tészta, ha csinálok borsólevest, zöldséglevest vagy húslevest (hús nélkül persze) abból 2 tányérral megeszik.

Vacsora: pár szelet felvágott, pár szelet sajttal, pár szelet uborka. 1 pohár tej.

Úgyhogy én minden nap főzök levest vagy tésztát. Tudom, hogy nem kéne minden nap külön főzni neki, és hogy a tészta nem túl egészséges minden nap. De örülök, hogy egyáltalán eszik valamit.

Egyébként 104 cm és 17 kg, szóval nem sovány. De anyukám is mindig paráztat, hogy éhen fog halni! Az 1 éves fiam kétszer ennyit eszik. Ő még nem válogat, de félek, hogy eltanulja a nővérétől.

2011. máj. 22. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!