Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalatod van az ekcéma...

Tapasztalatod van az ekcéma terén?

Figyelt kérdés
Három hete jött ki lányom alkarján, kaptunk kenőcsöt, amitől egy hét alatt el kellett volna múlnia, de semmi eredmény, sőt két napja újra "lángra kapott". Nem eszünk tejtermékeket, mogyorót, tojást, bio mosóporra, öblítőre váltottam. Hogy fog kiderünli, hogy mire érzékeny? Ti mivel kezelitek gyermeketeket? Nálatok hogy derült ki a kiváltó ok? Köszönöm a segítséget előre is!
2011. máj. 18. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam nagyon fehér bőrű, hamar kiderült, hogy ekcémás is, olykor nagyon csúnya a bőre! Kaptunk rá gyógyszertári krémet de nem használt, nekünk az vált be, hogy 2 naponta fürdetjük ne száradjon a bőre( természetesen a nyári hónapokban naponta) eucerines fürdőolajat használunk, valamint testápolózzuk babé ureával ez használ!

Télen jobban előjön ez a dolog, amint éri egy kis napfény és szellősebben öltözik eltűnik!

2011. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is volt ilyen a bőre. először csak a fenekén lehetett érezni, olyan volt mintha kiszáradt volna aztán a végtagokon is jelentkezett de neki fürdés után fájt is és sírt. A krém is csípte amit fölírtak aztán váltottunk gyógyszappanra. Szerencsére már elmúlt és nem is jött vissza 3 éve.
2011. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekünk semmi nem használ :( csak a nyári meleg és párás idő, akkor szép a bőre

ezer féle kencét kaptunk már, az 5 ezer forintos babe fürdetőtől elkezdve mindent az ég világon, tele van a fiók krémekkel, de ami elmulasztja az egyedül a szteroid, de azt meg nem lehet sokat használni, én csak végső esetben vetem be, meg írtak fel Fenistil cseppeket is, ez 1 hét múlva szintén elmulasztja, de aztán visszajön

2011. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ekcémás, igazából nem is keresik a kiváltó okot, inkább tanácsokat adtak: pl. ne fürödjön, hanem zuhanyozzon. Nálunk is inkább csak télen gond. Szerintem lehetetlenség itthon megfigyelve kitotózni, hogy mi okozza, hiszen annyiféle dolog okozhat allergiát, és nem csak az élelmiszerek.
2011. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!