Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sudocream segített az ekcéma...

Sudocream segített az ekcéma kezelésében?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem tudom mi tévő legyek.Valamitől ki jött az ekcémája 2 éves fiamnak.de szinte az egész testén,nem viszket neki,de csúnya piros,az orvos által felírt szteroidos krém 2 hete semmit nem használ pedig eddig mindig 1 nap alatt elmulasztotta a pöttyeit.most nem használ,megvontam már tőle lassan mindent,a tejterméket,a csokit,a gyümölcsöt,a fürdetőt,de semmi eredmény.A hideg némi javulást hoz de csak keveset,ma este fürdés után ezzel a krémmel kentem be,a pirosság már most láthatóan csökkent de a pöttyök még ott vannak,ti mit használtok ekcémára?
2011. jún. 9. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Exxema repair krémet!kicsit off.a hideg hoz javulást?????

Sudo szárít én nem merném kenni:(

Üdv:kozmetikus anyuka

2011. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi,akkor ezt is kipipálhatom.ez se jött be.ki próbálom ezt a krémet amit írtál,de nagyon drága az a bajom vele,ha használna nem is lenne gond,de ez olyan mint a kutya vacsorája.
2011. jún. 9. 20:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Ekcémára nem jó se sudocream, őszintén semmi sem.

10 éve küzdünk vele, vagyis fiam.

És nem ételek okozzák, laglábbis nála, nem vontam meg semit.

kamaszkoréára kinövi bőrgyógyász segít.

UV sugárzás mértékkel (vagyis napoztatás) meleg, nyár, tengervíz-ezek segítenek

A hideg, nyirkos idó az ellenésége, ezért hívják "réli ekcémának" is.

A fiamank nem pöttyei vannak, hanem folotk, amik viszketnek, kiszáradnak.


Biztos a te fiad is ekcémás, nem valami más??

2011. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1.vagyok

én is ezért kérdeztem,hogy biztos hogy a hidegre javul???Mert ez nagyon fura.

Ezt érdemes megnézni

[link]

2011. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekünk a doki irt fel egy illóolajos krémet és homeopátiás bogyót kaptunk a téli hónapokra vi9szont nekünk tavasszal elmúlik és csak akkor jön elő ha bejön a hideg


de ha a hideg javulást hoz és a szteroidos krém nem és nem is viszket akkor lehet h nem az csak hasonlít rá keress fel egy bőrgyógyászt mert a háziorvos lehet h téved

2011. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pedig saját szemével látta a doki,mert felvittem megmutatni neki.Akkor jött ki amikor bejöttek ezek a nagy melegek,nem az első napon,de a körül,és amikor enyhült enyhültek a kiütések is de nem múltak el,nem vakarja,de sosem vakarta.ennyi még nem volt neki,tele van a kis teste.jövőhéten elviszem bőrgyógyászhoz.Aloe verás sprével is kenegettem neki,az sem használt.
2011. jún. 9. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
A kislányom is ebben a cipőben jár. Két különböző gyerekorvos látta, aki akcémát diagnosztizáltak. Magán bőrgyógyászhoz is elvittük, aki viszont ezt cáfolja, mivel nem viszket, nem tipikus ekcémás helyen van, ekcémakrém nem múlasztja és nem is száraz a bőre. Ő valamilyen ételallergiára gyanakszik. A tej, tojás, liszt a legfőbb kiváltó ok. Nálunk is az első meleg napon, húsvét körül jött ki és azóta sem múlt, csak sokasodott. Bocs az offért, csak azért írtam, hogy nem vagy egyedül...
2011. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi.És kaptál valami kenőcsöt?Egyébként miután nem múlt el én is valami étel allergiára gyanakodtam,azért próbáltam megvonni tőle dolgokat,de nem múlnak a kiütések,neki a bordáin,a keze hátsó felén,és a combján elöl vannak,nagy felületen.
2011. jún. 10. 06:48
 9/12 anonim ***** válasza:

mostmár akkor én sem tudom, hogy az én gyerekemnek mi van?!

a gyerekorvos "hűha" kifejezéssel illette, ergo fogalma sem volt - ennek ellenére a kiskönyvébe beírta, hogy ekcéma! és akkor ezzel párhuzamosan meg felírt egy sima puhító krémet! ez is egy kutya vacsorája...

neki a hasán, bordáin vannak, és inkább foltok formájában - nem viszket, időjárással nem tudom összefüggésbe hozni!

2011. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha hülyeséget írok, de nem lehet, hogy csak szimpla meleg kiütésről van szó?

Kisfiam bőre is ekcémás volt, neki a 100% tejmentes diéta segített rendbe hozni (mert sajnos tejallergiás), de most a meleg miatt a háta és a könyökhajlatai is bepirosodtak és pici dudorokkal lettek tele. Nekem erre azt mondták, hogy melegkiütés. Párszor bekentem Bepanthen-el és már majdnem teljesen el is múlt.

2011. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!