Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha gyerekkel utaztok autóban,...

Ha gyerekkel utaztok autóban, hol ültök? Hátul mellette vagy elől?

Figyelt kérdés
Sajnos a kérdés csak elméleti, mert gyerek korom óta nem tudok hátul utazni, szédülök, hányok, minden bajom van, de kíváncsi vagyok, ti hogy csináljátok.
2011. máj. 18. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sosem ültem hátul.Ugyanazok lennének a problémáim mint neked,így jobban járt mindenki,hogy elöl ülök.:-)

2.5 éves a lányunk

2011. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3 éves és ha nem én vezetek illetve nem ketten megyünk vhova akkor a mai napig mellette ülök.
2011. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nálunk az elejétől kezdve ez volt a szokás. az gyorsan kiderült pár alkalom után, hogy az senkinek nem lett volna jó, ha hátul ülök, de szerencsére a lányom az első, 1 hónaposan történt hosszabb útjától kezdve negyed óra után elalszik a kocsiban és két órán át fel sem kell. ha városban megyünk, akkor meg nézelődik, vagy olvas, vagy matat valamivel, és vigyorog, mint a vadalma:)

2011. máj. 18. 22:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Elől mert mindig én vezetek.A párom nem vezet de ő is elől ül velem.
2011. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!