Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaságban ki segítene...

Szobatisztaságban ki segítene nekem?

Figyelt kérdés

20 hónapos kislányom van 12 kg, 85 cm szépen fejlődött, mindent nagyon hamar csinált, szavakban beszélget énekel, mindent megért már nagyon régóta.

VAgy 2-3 hónapja próbáltuk meg még a fűtési szezonban, hogy lvettük a pelust s ő biizett vissza a pelus, s kérdezgettük, ő pedig mindig szólt ha menni kellett, száraz is maradt a pelus, tehát tudta tartani. Nagyon örültem, úgy gondoltam biztosan könnyű dolgunk lesz ha bejön a jó idő.


Tegnap délután 4-kor ahogy felkelt levettem a pelust este fél 10-ig 4-szer pisilt be, az első 2, az 4 óra 10 percig, a harmadik este 7 körül mert kint az udvaron megijedt egy őrült nagy motorostól valamint este fél 10-kor amikor magába vonul be a wc-be a babájával, s mire lehúzta a bugyit, becsorgott,s mondta hogy pisi.


Nem győzzük dicsérni, ő is mi is örülünk, apa este túró rudit hoz neki, ha szépen szól.

De ma délelőtt feladtam, 11 és dél között 4-szer pisilt be, úgy hogy 2 percenként kérdezem, s ahogy megkérdezem utána bepisilt, s úgy veszem észre nem zavarja hogy vizes a bugyija.


Most mit csináljak, ha felkel vegyük le megint a pelust vagy próbáljam meg később, nem tudom aki tud segítsen nekem.


köszönöm szépen annak aki válaszol.


2011. máj. 20. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az előbb írtam ki én is pont egy szobatisztás kérdést: nem az van ami nálunk? ha pucéran van akkor megy, ha bugyit kap akkor egyből bepisil.?
2011. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia,

pucéran nem próbltuk még úgy vettem észre a szabadban lehet jobban megy.

Csak egy bugyi meg egy póló van rajta.:)

2011. máj. 20. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy felfazott s azert pisilt ennyit ennyi ido alatt? Ilyenkor nem tudjak annyira visszatartani. Nem ult le hideg foldre?
2011. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

biztosan nem, mert erre nagyon figyelek mióta pelus nincs, csak pléden ülhet le a kőre, nagyon sokat iszik ebben a melegben.

Szerintetek hanyagoljam vagy próbálkozzak még egy pár napig?

2011. máj. 20. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
En szemely szerint hagynam, lanyom ilyenkor mar nappal szobatiszta volt, en hagytam a pelust addig mig lattam hogy nem kell mar. Folytassatok ugy hogy szoljon o mikor pisilni kell, s dicserjetek meg hogy ha szaraz a pelus.Mikor 2-3 nap nincs baleset akkor le lehet venni.
2011. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz 2 eves a lanyom.Mindenki azt irta korai meg hagyjam stb.Nekem regota bilizett es csak a kakinal szolt.Ahogy irtad mi is levettuk rola a pelust csak kis bugyi,naci es polo.Eleinte csak itthon vettem le rola.Kb.10 percenkent emlekeztettem ra hogy csak bugyi van rajta es szoljon ha menni kell.Sok balaset volt.En sem gyoztem mosni aztan kb. az 5. naptol elkezdett szolni hogy pipi.De mivel meg kicsik nem tudjak sokaig visszatartani igy ha ott volt a bili akkor belement ha kicsit arrebb akkor a bugyiba.kb. 2 het telt el es mar sokkal ugyibb.Vettem neki trening bugyit ez hasonlo a pelushoz csak vekonyabb es van egy figura az elejen es ha belepisil eltunik a figura.Igy ha boltba megyunk akkor ezt adom ra menet kozbe emlekeztetem de mar szol magatol.Azert vannak meg balesetek csak turelmesnek kell lenni.Lehet hogy 20 honaposan kicsi hozza.Fel kell noniuk a feladathoz de ezt csak te tudod hogy keszen all e.Sokszor olvasom itt hogy 3 eves es meg nem szobatiszta.Szoval ha ugy gondolod kesz van ra akkor probalkozz vele legy turelmes es biztasd dicserd sokat!!!Minden jot nektek!
2011. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
JaEs meg annyi hogy en sokszor magamtol raultettem es ha sokat ivott sokat is pisilt.Nekem is volt hogy 2 percenkent kerte a bilit vagy hogy 20 perc alatt 2 szer bepisilt.Kitartas ez normalis!
2011. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!