Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Menyi idős korig pucérkodhat...

Menyi idős korig pucérkodhat egy kislány? Arra gondolok például, hogy egy kislány meddig lehet a strandon felsőrész nélkül?

Figyelt kérdés
Vagy itthon, ha a medencében fürdik, mennyi idős korig "illik", hogy pucéran legyen, ha mondjuk épp rokonok vagy ismerősök jönnek?
2011. máj. 20. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én mindig adnék rá alsot.

iskolás kortol inkább egybefürdőruci,akkor már mégse kéne mutgatnia magát.

2011. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek az első válaszolóval, én is így fogom csinálni. :) Bugyi még az itthoni kismedencézéskor tavaly nem volt rajta, most már lesz (2,5 éves most).
2011. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 5 éves korig max. De személy szerint én strandon soha nem mutogatnám a gyerekem pucéran, családban is max 3-4 éves koráig mutogatnám, de hidd el, hogy előfordulhat, hogy már 4 évesen szégyenlős. Egy négy éves már "nagy" gyerek ahhoz, hogy pucérkodjon.
2011. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kislányom 2 éves. Alsót mindig adok rá, már tavaly is így tettem.

Felső részt még nem, de ovis korában lehet, hogy azt is. Ebben nekem sincs tapasztalatom, így csak az alsó részhez tudok szólni. A többiek válaszait én is várom.

2011. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alsót mindig adtam rá, már csak azért is, mert ha leül valahova, azt ne pucéran tegye. Felsőt csak akkor adnék rá, ha már van mit eltakarni, vagyis nő a cicije. De a lányom már most 3,5 évesen is szereti próbálgatni a fürdőruha melltartóját, de a strandon totál feleslegesnek tartom még. Egy 7-8 éves iskolásnak nem értem miért kellene melltartó.
2011. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a 7-8 évesnek nem kell melltartó de van nekik valo bikinifelsö,de ezért irtam inkább az egybefürdőrucit.ők már szégyenlősek annyira h a nem létező cicijüket ne akarják mutogatni(bár én 10 évesen is alsoban voltam csak,7.ben is lapos voltam,de a 10 éves korom volt a határ,mert családdal elvoltam h csak also van rajtam,de táborban felvettem a felsöt is vagy az egybefürdőruhát)
2011. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem legkésőbb 3 évesen (amikor már szobatiszta), illik ráadni egy bugyit. Én magam ovis korban a fürdőbugyit pártolom, felső nélkül. Egyrészeset, ha nagyon szeretne, kaphat, de nem tartom túl egészségesnek, hogy hosszú ideig az a vizes ruha rá legyen tapadva egy kislány hasára. Alsósan már inkább az egyrészes, esetleg olyan kétrészes, aminek sportmelltartóra emlékeztet a felső része, nem normál bikinire. Számomra a bikini sokkal "átszexualizáltabb" viselet egy kislánynak, mint egy fürdőbugyi, ugyanazért ne adnám rá, amiért más felnőttes ruhadarabokat (farmer miniszoknya, köldököt szabadon hagyó felső) sem. Nem ítélem el, aki máshogy csinálja, de nekünk ez a megfelelő.
2011. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a kétévesemnek is egyrészest vettem a nyárra, minden idegen potenciális pedofil. Nem vagyok paranoiás, de véletlenül se nézegesse egy ilyen a gyerekemet. Az egyrészes fürdőruha sem drágább, se nem csúnyább, se nem kényelmetlenebb. De ha jobban belegondolok, a napégés miatt amúgy is ajánlott rájuk kis pólócskát adni.
2011. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek a tegnapi 14:34-es és 14:38-as válaszolóval. Bugyi mindig kell, hiszen ha belemegy a kosz a puncijába, akkor elég csúnya fertőzéseket kaphat. Melltartó szerintem sem kell addig, amíg nincs semmi cicije. Aki pedig egy kislány cicije láttán a szexre gondol, az nagyon nem normális!!!!
2011. máj. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!