Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezeled a helyzetet,...

Hogy kezeled a helyzetet, amikor a gyerkőcötök odacsap vagy odarúg másik gyerekhez a játszótéren?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora gyerek, miért rúg vagy csap oda. Általában aszért leszidom, hol gyengébben hol erősebben a körülmények függvényében. Ha az én gyerekemet ütik meg és az anyuka nem tesz semmit, akkor simán rászólok én a gyerekre hogy ezt ne cisnálja.
2011. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rászólok, de ha ez nem elég, akkor elviszem onnan, és miután elbeszélgettünk, odaküldöm bocsánatot kérni. Ezt meg is teszi, meg még meg is simogatja a másik gyereket, meg puszit ad, mert tényleg sajnálja, csak hát szerintem az lehet a baja, hogy ha dühös, akkor nehezen fejezi ki az érzéseit szavakkal, de már dolgozunk az ügyön.
2011. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!