Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már úgy hogy nem a saját...

Volt már úgy hogy nem a saját ágyában aludt el a gyerek hanem a ti szobátokban a tv-n? 2 éves feletti gyerekre gondolok.

Figyelt kérdés
Nálunk a napokban többször előfordult és nem érzem tőle túl jol magam tőle,nem nézi a tv-t hanem a mi ágyunkon fekve alszik el,a t csak halkan megy.Mire bemegyek és kikapcsolnám már alszik.Próbáltam előtte beinni az ágyába de most valamiért nem akar.nálatok volt már ilyen szitu?
2011. máj. 30. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

volt. a férjem fogta és visszarakta a saját ágyába.

általában nyisszogás nélkül ment a dolog alig hisztizett talán 1-2 alkalommal.


nem sürün fordul elő hogy bealszik mert mindig azonos időben fektetjük le.

ha beteg v. karácsony van akkor aludhat velünk de ezt tudja Ő is és ki is használja :D

2011. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a nappaliban van a tv és egyszer-kétszer már előfordult, hogy a kétévesem esti mese közben elaludt, ugyanis van egy pici is, a rendszer az nálunk, hogy a kicsit megszopiztatom és kb. fél nyolra el is alszik, amíg a kicsi szopizik, addig a nagyobb mesét nézhet. De előfordult már, hogy annyira fáradt volt, mert nem aludt délután, vagy olyan mozgalmas napja volt, hogy bealudt mese közben, csak felnyaláboltam és beraktam az ágyába. De direkt nem kért még ilyet, csak elvétve és véletlenül forult elő.
2011. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2éves kislányom minden este az én helyemen alszik el.Szeret ott feküdni,megissza a kakaóját kicsit bámészkodik és már alszik is.Utána beteszem az ágyába.Még egyszer sem volt gond belőle.A tv-ét én is nézem közben,mellette.
2011. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2,5 évesem mióta megszületett a kicsi (8 hónapos) köztünk alszik el, utána átvisszük az ágyába. Addigra a kicsi is elég mélyen alszik. Ha a helyén altatom a fiam (néha megpróbálom) a kicsi felébred a mese olvasára, meg hogy még ki kell menni pisilni. Így a tv előtt alszik el a nagy, bár újabban, ha már álmos (kb. negyed 9) szól, hogy kapcsoljuk ki. Így amíg álomba merül már nem megy a tv.
2011. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.kicsit féltem,hogy jönnek a meg ne próbáljam,úristen milyen kárt okozok a gyereknek válaszok.Kicsit én is aggódtam,hogy milyen éjszakája lesz ha tv-közben alszik el.de látom annak itt családok akinél ez nem jelent gondot.és gondolom a gyereknél sem.azért ebből nem lesz rendszer.
2011. máj. 30. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!