Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha már nappalra leszoktunk a...

Ha már nappalra leszoktunk a cumiól (2 éves) hogy szoktassam le az alváshoz való cumizásról, azt eléggé igényli ?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért baj ha az alvásnál cumizik? Az én lányom 2 volt mkor a tommy tippy cumiját elrágta és SEHOL nem birtam olyat venni pedig mindent felkutattam más meg nem kelett neki.A szivem majd megszakadt érte ahogy kereste és próbálgatta az ithon felhalmozott cumi arzenált.Szerintem hagyd had cumizzon ha aludni akar,rá ér még leszokni róla hisz még olyan picike.
2011. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem látok semmi problémát abban, hogy alváshoz cumizik, de persze a te dolgod.

Az én kisfiam nappal egyáltalán nem cumizik, a bölcsiben sem kéri alváshoz a cumit. Éjszaka cumizik, de nem fogom tőle elvenni, mert szerintem megviselné. Majd ő maga lemond róla magától. Az is lehet, hogy csak én vagyok ilyen "újhullámos", és nem helyes amit csinálok. Az a lényeg, tedd azt amit te jónak látsz, de arra készülj fel, hogy meg fogja viselni a kicsit, ha elveszed tőle!

2011. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!