Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Költözzünk ki vagy maradjunk...

Költözzünk ki vagy maradjunk itthon?

Figyelt kérdés
Férjem augusztustól Angliában/Manchesterben kap munkát. Két kislányunk van egy 1 és egy 3 éves. Nem szeretnénk a családunkat szétszakítani, ezért kiköltöznénk vele mi is. Nyilván a lányok számára ez vissza nem térő lehetőség lenne, nyelvtanulás és egyéb szempontokból is, én mégis borzasztóan aggódom, hogyan tud beilleszkedni a nagyobbik lányom. Amiért ettől annyira félek az az, hogy március elejétől édesanyáméknál lakunk, mert eladtuk a házunkat, építeni szerettünk volna errefelé, közelebb anyuékhoz. Ezt a helyzetet is iszonyú nehezen dolgozta fel, folyamatosan, heteken keresztül haza akart költözni. Iszonyú hisztijei, kirohanásai voltak, mire nagy nehezen úgy érzem mostanra hozzászokott. Erre most jön ez a munka és cibálhatom tovább.
2011. jún. 15. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy második költözés kevésbé viseli meg, mert már nem "újdonság". Ha biztos helyetek lenne ott, akkor menjetek - pár hét után úgyis megszokik ott, és ezt a lehetöséget ne hagyjátok ki.
2011. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Soha vissza nem térő alkalom. Ez így van. Én mennék. 2-3 hónap és talán megszokja.
2011. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,


menjetek!! ez tényleg a nagy alkalom szerintem!! nyelvvel hogy álltok?? a kicsik gyorsan megszokják majd és tanulnak is belőle annyit, hogy megértessék magukat!! szuper!! biztosan lesznek nehézségek, de hidd el menni fog!!


Ági

2011. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!