Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom édesanyja azt szeretné,...

Párom édesanyja azt szeretné, hogy költözzünk oda. Menjünk vagy ne?

Figyelt kérdés

Férjem édesapja nagyon beteg, és már nem sok van hátra szegénynek. anyósom szeretné, ha odaköltöznénk. Csakhogy édesanyám is velünk lakik, és őt én nem szeretném egyedül hagyni. Gondoltam rá, hogy csak időszakosan megyünk oda, de nem szeretném rángatni a lányomat sem(2,5 éves).

Véglegesen én nem szeretnék költözni, mert mindkettőnknek itt a munkája, nagyon komplikált lenne a bejárás, azt meg nem engedhetjük meg, hogy munka nélkül maradjunk.

Most úgy néz ki, a férjem elköltözik egy időre, és amikor szabadnapos, mi is megyünk hozzá, illetve ő jön hozzánk. De ez nem a legjobb megoldás.

Légyszi adjatok tanácsot, mit tegyek/tegyünk? Tanácstalan vagyok ebben az ügyben. Melyik a jó megoldás?


2011. márc. 7. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem költöznék oda.
2011. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak feszültség lenne, ha odaköltöznétek. Inkább látogassátok gyakrabban, vagy menjen ő hozzátok néha.
2011. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne költözzetek oda, gyakrabban látogassátok. Senkinek sem lesz jó ha ott vagytok még nekik sem! Főleg nektek, ahogy írtad!!
2011. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!