Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen kezd el egy...

Mennyi idősen kezd el egy kisgyerek kanállal önállóan enni (leghamarabb, legkésőbb)?

Figyelt kérdés
Konkrétumok érdekelnének. Köszi!
2009. márc. 23. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mindkét gyermekem 14 hónapos korától kezdve csak és kizárólag egyedül hajlandó enni kanállal!Korán a kezükbe adtuk a kanalat!
2009. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Bár majdnem egy hete írtad a kérdésed, remélem még ránézel és nem feleslegesen írok :)

Szóval, a lányom most 1 éves és pár hete csak úgy hajlandó enni, hogy ő is "kanalazza" magának. Hááát, ez sokszor úgy néz ki, hogy beteszi a kanalat a szájába, de fejjel lefelé, és addigra kihullik/kifolyik belőle minden.

2009. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, még ránéztem a kérdésemre, mert úgy tűnik, nálunk is mostanában (lesz) aktuális.

:-)

2009. márc. 30. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányom már oviba ment (4 évesen!), de még akkor is elég rosszul evett kanállal (tegyük hozzá, hogy amúgy is sokmindent később csinált, amúgy egészséges), bár valószínűleg ez az én hibám is, mert nem nagyon hagytam kibontakozni. A kisfiam viszont kb. két éves korára gyönyörűen evett egyedül (bölcsiben meg is dícsérték, hogy milyen ügyes, segíteni sem kell neki). Viszont az oviban sem volt egyedi eset a lányom a "pancserkodásával". Szeptemberben kezdte az ovit, most már gyönyörűen megtanulta (vagy inkább rászokott :-)) a kanállal tisztán való evést.
2009. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!