Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21-hós kislányom senkit nem...

21-hós kislányom senkit nem fogad el a közelében, csak engem és mondjuk az apját.1,5-hónapja hagyta abba a cicizést, Azóta a nagymama sem közeledhet hozzá, mert már mindjárt sírva bújik hozzám. Amerre megyek fut utánam. Mitől lett ilyen tartózkodó?

Figyelt kérdés
Születése óta szinte csak egy-egy órára hagytam apára.Eddig is anyás volt és félős idegenekkel szemben,de most már mintha mindenkitől félne rajtam kívűl.
2011. jún. 19. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

szeparacios szorongasa van

[link]

2011. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. A fiam is 21 hónpos, és mindig eggyütt vagyunk. Mindenhova követ, jön utánam, és bújik. Az apját is szereti, szeret vele játszani, de ha én is ott vagyok, akkor hiába apa, hozzám jön nyújtja a kezét. Nem hiszem, hogy ez szeparációs szorongás(az is volt, de az durvább). A lányodtól ez normális, hiszen Te vagy vele, Te viszed mindenhova, Te ápolod és a gyerek ragaszkodik hozzád, hiszen Tőled kapja meg a teljes szeretetet csak veled van biztonságba. Ezt idővel kinövik a gyerekek:-)
2011. jún. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak én adhatok inni,enni, soha senkivel nem pisilt/kakilt csak velem, ha fent hagyom az emeleten egy pillanatra, mert mondnuk lefutok inni, azonnal kiabál utánam, mig fel nem jövök, gyakorlatilag egyedül minimálisan játszik, csak velem, vagy apával, vagy anyuékkal,de egyedül ritkán köti le magát öt percnél tovább...na, ez már több mint szep.szorongás....szerintem Ők ilyenek. Ezt kinőni igen sokára fogja, az az érzésem. 2,5 éves a fiam. Ő sem aludt máshol még, csak itthon, 2 óránál tovább nélkülem sosem vOlt, az is max 5 ször fordult elő. Vagyis nonstop velem van, nem is várhatok más viselkedést.
2011. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!