Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van így? 36 hetes...

Más is van így? 36 hetes vagyok és már nagyon türelmetlen. Nem találom a helyemet, nem köt le semmi, nagyon furcsa érzés. Közeledhet a szülés napja? Még jó lenne egy két hetet kihúzni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 36 hetes vagyok, de én most nyugodt :) Ha többet pihenek, a jóslók enyhébbek, így nem pánikolok, hogy jaj mindjárt megszülök. Én szeretném végig kihúzni, az a baba érdeke :) Nemrég még biztos voltam benne, hogy idő előtt szülök majd, de most lenyugodtam. Átnézegetem a babaholmikat, pakolászgatok, élvezem az utolsó heteket, játszom a picivel a hasamon keresztül, olvasgatok a babaápolásról, stb, elfoglalom magam. De a lényeg: kiélvezem a várandósság utolsó napjait, mert tudom, hogy már nem tart sokáig.
2010. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hol nagyon türelmetlen vagyok, hol meg nagyon jól érzem így magam. Ez kb. a 36. héttől tart, holnap töljük be a 39-et. Engem sem köt le semmi, mert én leginkább mozogni szeretnék, azt meg ugye nem bírok! :-))
2010. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát meglett a nem találom helyemet érzés miértje. 7-én megvizsgált a dokim és közölte egy ujjnyira ki vagyok tágulva végig, egy hét kórház után most itthon vagyok és a baba is még pocakban jól érzi magát.
2010. jan. 19. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok.Nekem január 16-án megszületett a babám. Nálatok mi a helyzet?
2010. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak gratulálok és jó egészséget kívánok!

Nálunk is meglett jan. 21-én a kislányunk.

2010. jan. 30. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!