Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már több mint egy hete annyira...

Már több mint egy hete annyira fáj a derekam hogy majd le szakad meg az ágyékom is fáj mintha izomlázam lenne. Közeledhet a szülés?

Figyelt kérdés
most meg 2 napja elég sürün bekeményedik a hasam alja meg hányingerem van napok óta kedvtelen vagyok és most 1-2 napja alig tudok menni és nagyon hamar elfáradok kifulladok! Rosszul alszok nehezen fordulok meg az ágyban és rosszakat álmodok! Ugyérzem hogy nem sok van hátra. lehetséges ez? 34 hetes kismama
2008. máj. 15. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden lehet,de ezzel még simán kihúzhatod azt a 6 hetet ami hátra van,ha szerencsés vagy akkor a 37. héttől kicsit könnyebb lesz,leszáll a baba és ujra kapsz levegőt,a keményedés is természetes.Türelmet,kitartást és szép szülést kívánok!
2008. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ de én már inkább szülnék mert már nagyon nehéz! mindenki azt kérdezi hogy ikreim lesznek-e mert akkora a hasam!
2008. máj. 15. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, azért még ne akarjál szülni.

Szerintem a babának még van ideje kibújni.


Elhiszem, hogy nehéz-én most vagyok a 40. hét után 2 nappal. Igazán várom, hogy meglegyen (indítás nélkül)-de nekem már itt az ideje.


Kitartást.

2008. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a magzatbrok súla miatt fáj a derekad.Nekem is ez megy úgy a 30. hét óta,de még egyben vagyok.No meg a meleg is sokat dob a helyzeten.A keményedés és a kényelmetlen alvás sajna igenis összefügg.Próbálkoztál már azzal a pozícióval,hogy valamit a combjaid közé teszel?Sokat segít,nekem is volt ilyen időszak,amikor hírtelen nagyot nőtt a pocim,de szépn megszoktam,az első hét volt vele nehéz.Az is javíthat a keményedéseken,ha néhány napig eszel magnéziumot,és ágyban fekszel a nap nagy részében.

A szülés meg még messze van,ha kíméled magad.


39 hetes kismama

2008. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 34 hetes vagyok és ugyan ezek a tüneteim, hányinger nélkül, de sok savval.Minden ismerősöm azt mondta aki már szült, hogy nekik az utolsó hetekben volt ekkora pocakja.Nekem is már nehezemre esik mindenféle tevékenység, de annyi tanácsot tudok adni, hogy minden napra tervezzél be valami "munkát" magadnak, így gyorsan eltellik a nap, el is fáradsz a nap végére és talán át tudod aludni az éjszakát.

Sajna többel nem tudok szolgálni, de ne kívánd hogy "itt legyen az idő",mert azért még igen korai, szüksége van még a picurnak a nyugalomra odabent.Bár néha már én is szívesen túllennék rajta.Ha ez valamennyire vígasztal nekem ez a harmadik napom, hogy hajnal fél kettőtől nem alszom.

Na de kitartást nekünk!Mindjárt itt van június vége!!!!

2008. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!