Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek vennétek 3 kerekű...

2 évesnek vennétek 3 kerekű biciklit (most motorja van), vagy várjam meg míg 3 éves lesz és akkor vegyek inkább egy rendes bicajt pótkerékkel?

Figyelt kérdés
Nem lenne 3 évesen már "nagy" a háromkerekűhöz? Évenként meg sajnos nem tudok neki új járműveket venni.
2011. jún. 20. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én rendes bicajt vennék. 2 évesen bőven jó még a motor.
2011. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,de..


Mi 1 évesen vettünk neki azt a tologatós fajtát lábtartósat és nagy vastag gumi kerekűt, nem állatos mittoménmilyen az eleje. Azok gagyik. Nos idén 2 éves a csajszim és gyönyörűen tekeri a triciklijét.


Egyébként meg nem hiszem, hogy 3 évesen már BMX banditának kéne lennie, úgyhogy kisbicajt majd kisiskolás korában fog kapni, esetleg előtte talán valamikor egy segédkerekeset.


Amúgy nekem 14 éves koromig 3 kereküm volt, igaz nagy méretben. Hátul csomagtartóval stb imádtam :)

2011. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát olyat vehetsz esetleg amit te is tudsz tolni. Az enyém napokon belül 4 éves lesz de még 1 hónapja tudja egyedül tekerni. viszont ráül a 3 kerekűre is. De ha nem állsz úgy anyagilag nyugodtan várhatsz még egy évet, most még úgyse tudja használni
2011. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves és 4 hónapos a kislányom és eszemben sincs 3 kerekű kis műanyag biciklit venni, mert már a 12 colos bicikli jó neki. Sajnos nagyon drágák ezek a gyerekjárművek és én is sokat gondolkodtam, hogy mi legyen. Max. egy kis 3 vagy 4 kerekű rolleren gondolkodok még.
2011. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi vettünk a 2 éves lánykánknak szülinapra mert minden triciklit megcsodált és nagyon szeretett volna 1et. 3szor vagy 4szer használtuk azóta nem akar ráülni és nekem is elég nehézkes a közlekedés vele€. nem érte meg 12e volt de megbántam inkább vettem volna egy esernyőkocsit, ha nagyobb utakra megyünk na most már mind1.
2011. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tesz-veszen, vaterán lehet találni nagyon jó állapotú használtakat. Mi úgy adtuk el, hogy két gyerek is használta, alig látszott rajta. Vettünk is nagyobbat, olyat kerestünk, ami szép állapotban volt, feléből kijött, mint a boltban. A nem gagyi biciklik nem fognak szétesni, igaz, azok nem is 5 ezerbe kerülnek....
2011. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú, én még 6 évesen is szerettem volna NÉGYkerekűt, azaz egy pedálos-beleülős játékautót. :) Igaz, hat évesen talán már elkezdtem bicajozni, szóval mindkettőt bírtam. Három évesen melyiket? Szerintem ez egyénfüggő (na meg -mint utaltál rá- pénztárcafüggő is egyben)
2011. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiam a 2. szülinapjára fog kapni egy 12 colos, pótkerekes bicajt. Már leér a lába a pedálhoz (kipróbáltuk a Corában), így én feleslegesnek tartom a triciklit, tologatni nem áll szándékomban, ha meg meg kell tanulnia tekerni, azt rendes bicajjal tanulja meg.
2011. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!