Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért "fáj" a 15hónapos...

Miért "fáj" a 15hónapos kislányomnak az alvás? Mit csináljak katasztrófa?! Hagyjam ennyiben, egyszerűen ennyi az alvásigénye?

Figyelt kérdés
Soha nem volt jó alvó,mindég kínlódás volt az el/alvás. Reggel 6kor már fent van,este 9kor alszik el. 1éves korától átálltunk a napi 1alvásra. Dél,1körül alszik el,1-1,5órát. Pár hete egyszerűen nem akar aludni napközben,5percet sem. Délután 3-4óra felé már olyan hisztis,és fáradt hogy ordít,megy neki mindennek. Tőr zúz,rendesen "idegbeteg". Idegileg nagyon kimerítő,nem tudom mit csináljak vele,hogy elaludjon?!
2011. jún. 20. 15:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Esetleg még annyi ötlet: homeopátiás szert használtok? Írod: chamomillát megprobáltátok, bár nem tudom, homeós szerben-e , vagy gyógynövényben, vagy gyógynövénykivonatban, avagy gyógynöv. tartalmú allopátiás szerben próbáltátok-e.


Homeopátiás szer párti vagyok, hatásosak és mellékhatásmentesek, persze rá kell érezni a tünetképnek megfelelő szerre, és kell pár kísérlet, de nem vész kárba az amúgy olcsóbb gyógyszer (az allopátiásaknál olcsóbbak), 5 évig eláll (helyesen tartva, azaz elektromos és mágneses tértől, berendezésektől minimum 1 méterre!), érdemes amúgy is több fajtát tartani otthon. Amúgy a chamomilla sok hasonló tünetképre ráillik, de nem mindig az a nyerő, van ,hogy fordított a hatása.


(Amúgy örülök, hogy számos téren fejlett :) Csak így tovább, szépen, nyugodtan, türelemmel részedről. :) )

2011. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!