Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, nektek is ilyen...

Anyukák, nektek is ilyen stressz, a munkába való visszatérés előtt egy évvel?

Figyelt kérdés
Decembertől ovodás a fiam, és már most gyomorgörcsöm van a jövőtől. Cégem felszámolás (vagy csődeljárás, végelszámolás, még nem tudom melyik alatt van)... szóval oda biztos nem mehetek, viszont egy csomó pénzzel tartozik a cégem (4 havi végkielégítés + a felgyűlt szabik)... Még messze a december ,de már rosszul vagyok ettől a rám váró procedúrától :(( Ti hogy élitek meg? Dolgozni viszont nagyon szeretnék, hiányzik már a munka...
2011. jún. 26. 14:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és persze tavaly december óta tudom, hogy baj van a céggel.. és most ahelyett, hogy szépen visszamennék a régi helyemre, majd jön a vita a főnökkel (kifizetni biztos nem akar majd), és a könyvelővel (a papírjaim miatt) aztán keresgélhetek. Úúúúgy utálom az egészet... :(((
2011. jún. 26. 14:52
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, hát kezdj le munkát keresni már most. sztem számodra sok procedúra nem lesz, nekem volt olyan melóm, melynek során csődeljárásokkal fogllakoztam, igaz az olaszország volt, de gondolom magyarországon hasonló a rend, szóval az elsők akiket kifizetnek a felszámolás után befolyt pénzből a munkavállalók meg a biztosított hitelezők, és ezt nagyrészt a csődgondnok intézi. talán annak nem árt utánanézni, kii s az, és felvenni vele a kapcsolatot, megkérdezni, mikorra várható valami stb, de azon felül neked sztem ezzel nem lesz gondod.

remléem, rendeződik a helyzet hamar, és találsz vmi jó munkát!

2011. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves vagy! :) Hát majd figyelek, mert nem mindegy a cég megszüntetésének a módja sem az én szempontomból, szóval résen kell lennem.. :((


Persze, keresek majd... csak most még nem tudok, hiszen december még messzebb van... ráadásul azzal sem vagyok tisztában teljesen, hogy hogy kezdhetnék úgy munkaviszonyt egy másik helyen, ha a régin még nem kaptam meg a papírjaimat, fizumat, semmit... Szóval muszáj vagyok kivárni a decembert (ovikezdést)... de aggódom, pedig nem kéne, éhenhalni nem fogunk, csak utálom a stresszes, vitás helyzeteket. :(

2011. jún. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!