Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az antidepi gyógyszert hogy...

Az antidepi gyógyszert hogy lehet letenni?

Figyelt kérdés

Az antidepi gyógyszer hogy tudtátok letenni?

3 hónapja szedem,de egyhete márcsak negyedet.Napjába elég sokszor rámtör mintha hirtelen rám jönne valami miatt az izgulás,s nagyon elkezd verni a szívem.Nem szeretnék adagot emelni,mert teljesen hozzászokok.Elfog ez múlni?Ráadásul holnap a negyedet is el kellene hagyni.

Nem jó mellékhatásai voltak.(Rexetin).


2011. okt. 13. 09:11
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Másfél hónapig 1 szemet szedtem,aztán átváltottam félre,s egy hete negyedet szedek.Szombat óta érzem ezt a nagyon szívdobogást.Most elhagyjam a negyedet,vagy szedjem tovább?
2011. okt. 13. 09:14
 2/29 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedtem. Negyednél már csak a mellékhatások jelentkeznek a "betegségen" nem segít. A dokim mondta. Gyorsan hagyd abba. Kb két hét amíg kiürül az elég kemény tud lenni de utána minden rendben lesz. Időszakosan jelentkezhetnek a tünetek de meg lehet birkózni vele. Én terhesség miatt hagytam abba egyik napról a másikra másfél éve. Azóta ha mégis nyugtatóra van szüksége royal gellyt szedek.
2011. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Kérdezhetnék tőled?

Mennyi ideig szedted ezt a gyógyszert?S a negyedet?1 hét után holnap kéne abbahagynom a negyedet,de valahogy nem vagyok jól.Már a sírás is elkapott.Bízzak benne,hogy 2 hét után jobban leszek?Az a baj,hogy nagyon sok rossz mellékhatása van:rosszakat(lehetelen dolgokat)álmodok,zúg a fülem,amit már ki is vizsgáltak s fél év után visszatért az elapasztott anyatej a mellemben és még sorolhatnám.

Mikor hagyjam el a negyedet is szerinted?

2011. okt. 13. 10:41
 4/29 anonim ***** válasza:
Bocsi de tegnap már nem tudtam visszajönni. Én 7 évig szedtem és le tudtam róla szokni. Tényleg rossz az az a két hét de megéri. Itt most ne gondolj folyamatos rosszullétre de néha jön és nem szedhetsz rá semmit. Nekem egyébként a folyamatos szedését ajánlotta a dokim mert alacsony a szerotonin szintem és máshogy nem lehet szinten tartani. Ua mint a cukrosoknál az inzulin. Ha nem termeli a szervezet pótolni kell. Többször próbáltam abbahagyni de nem sikerült mert amikor jöttek a tünetek egyből elkezdtem szedni, viszont amikor terhes lettem muszáj volt. Ha elkezded csökkenteni (fél, negyed) akkor 2-3 héten belül abba kell hagyni. Remélem tudtam segíteni.
2011. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltál.

Ma kellene befejezzem,mert ma van a 10.nap a negyed szemmel,de nem tudom mit tegyek,mert nagyon ver a szívem.De lehet,ha elhagynám rendbejönnék.Valószínüleg hiányolja a szervezetem.Elég volt 3 hónapig szedni s már hozzászokott a szervetetem.Akkor képzelem milyen lehetett neked a 7 év.Egyébként ez csak ideig oldja meg a problémát,amíg az ember szedi.Aztán kezdődik minden előről.

Te nyugtatót is szedtél mellé?S még azt mondják nem lehet a Rexetinhez hozzászokni.Dehogy nem!

2011. okt. 14. 08:54
 6/29 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék,hogy nálad is volt ilyen izgulós s hirtelen szívveréses tünet elhagyásakor?
2011. okt. 14. 09:07
 7/29 anonim ***** válasza:
Szívverésem volt meg remegtem annyira, hogy nem tudtam beszélni sem. Ezek elmúltak most hirtelen hangulatváltozásaim vannak, erre szedem a royal gellyt ez segít. Szoptatok még mást nem is szedhetnék. Xanaxot szedtem a 7 év alatt több százat. Szerintem hagyd abba mert a negyednek amúgy sincs értelme az már nem segít meg hát írtad hogy ugyanúgy vannak tüneteid. Egy próbát mindenképp megér. Ha meg nem bírod akkor legfeljebb megint szeded. Azért remélem Neked is lesz erőd letenni. Kitartás.
2011. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat s a bíztatást!

Pénteken vettem be az utolsó negyed szemet.

Volt,hogy elég rosszullét fogott el,hányinger,szédülés,hányás stb....Olyan mintha egy ideg,áram futkosna át a testemen,kezemen.Remélem elfog múlni idővel.Most éppen a fogfájás kerített hatalmába,pedig voltam múlthéten fogorvosnál,de sajnos nem múlik.Majd írok neked 2 hét múlva milyen változást érzek a gyógyszer nélkül.Amit írtál,hogy most szeded az mire való?

S mennyibe kerül?Használ valamennyire?

2011. okt. 17. 16:03
 9/29 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam:


royal gelly!

2011. okt. 17. 16:04
 10/29 anonim ***** válasza:
Ez aloe-s termék nagyon drága 7000 körül van és 60db-os. Már csak két szem van. 10-15 perc múlva sokkal jobban vagyok tőle. Elmúlik az a belső feszültség tőle. Én ezt nem igazán engedhetem meg magamnak uhyhogy ha már nem fogok szoptatni valószínű megint a xanaxot fogom szedni. Sajnálom hogy ilyen rosszul vagy de remélem hamar elmúlik. Ugyan ez volt velem is. Várom majd a fejleményeket.
2011. okt. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!