Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy gyerekes anyukák, az...

Egy gyerekes anyukák, az apuka mennyit foglalkozik a gyerekkel, és mennyit segít nektek otthon?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi lennék arra,hogy hány olyan férfi van aki kiveszi a részét a házimunkából és a gyereknevelésből is.

Az én ismeretségi körömbe van jó pár ilyen férfi, sajnos a férjem nem tartozik közéjük.


2011. júl. 2. 20:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én párom rengeteget foglakozik a gyerekkel. Hétközben keveset van itthon, másodállásban is dolgozik,de azt a keveset is igyekszik a gyerekkel tölteni. Mikor a fiunk elaludt, akkor csinálja még meg a hazahozott munkát.

Segítene a házimunkában is, ha kérném, általában ketten porszívóznak a gyerekkel és a játékelpakolást is ők csinálják lefekvés előtt, de én inkább azt szeretem, ha ők kettesben programolnak, én meg addig gyorsan elvégzem a házimunkát.

Pont a héten mondta a férjem egy kérdéssel kapcsolatban, hogy nem érti azokat a férfiakat, akiknek az apaság abban kimerült, hogy megcsinálta a gyereket. Őt teljesen feltölti a fiunkkal töltött idő. Szerette babakocsival is tologatni, míg pici volt, és most is szeret vele csavarogni, mikor már kismotorral megy a gyerek, vagy biciklire ülnek és elmennek valamerre.

Az "apa" az első szavai között volt, és apával a legjobb fürdeni, reggel is akkor a legfinomabb az amm (tápszer), ha apa csinálja.

2011. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag nem fügsz tőle könnyebb lenne nélküle. Hidd el, én is ebben a cipőben jártam. Na persze én meg is gyűlőltem, mert a fia iránt 0 érdeklődést és szeretet mutatott. Az ilynen már nem tudtam mit szeretni.
2011. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!