Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányás és piros foltok, mi lehet?

Hányás és piros foltok, mi lehet?

Figyelt kérdés
2 éves lányom csütörtökön lázas lett és rettentő elesett volt, hányt. Tartott ez még pénteken is de már nem volt láz és nem hányt. Szombaton jól volt, nem volt láz, nem volt hányás. Most megint hányt és a testén (csak a hason. háton) rubeolához kicsit hasonló piros foltok jöttek ki. Nem kiütések! Mi ez? 3 napos láz? De mindenhol azt írják az nem jár elesettséggel. (A kicsi tesója pár hete volt 3 napos lázas, ő nem is volt elesett.)
2011. júl. 3. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vidd be az ügyeletre,vagy hívd ki őket!
2011. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van gyereked, vitted már ügyeletre?! Ha beviszed, egy hétig tutira ki nem jöttök :(((( Inkább kivárom a hétfő reggelt.
2011. júl. 3. 12:27
 3/15 anonim ***** válasza:
A három napos láz nem jár hányással, és elesettséggel. Az én fiamnak volt, és csak véletlenül vettem észre, hogy lázas. Amúgy minket még sohasem tartottak bent az ügyeleten. Pedig voltunk már egy párszor. Én mindenképpen bevinném. De még akkor is ha bent tartanak, inkább tartsák bent fölöslegesen pár napig, minthogy valami baj legyen.
2011. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azon túl esetleg valami ötlet minthogy vigyem ügyeletre?
2011. júl. 3. 12:45
 5/15 anonim ***** válasza:

Képzeld van gyerekem!!

Ne haragudj,hogy segíteni akartam!

ÉN bevittem volna,de bocs,hogy ezt tanácsoltam!(Jóindulatúan)

2011. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Én csak annyit szeretnék tudni, hogy akinél volt ilyen tünet ott mi volt a gond?!

Nem azt kérdeztem hogy hova vigyem, de ettől még aranyos vagy hogy válaszoltál, csak nem ez volt a kérdés.

2011. júl. 3. 13:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha kiütéses, akkor lehet: bárányhimlő, rózsahimlő, kanyaró, ötödik betegség (ez a neve). Ha már napok óta elesett én sem kísérletezgetnék vele tovább és nem érdekelne hova küld tovább vagy tart bent. Sajnos én sem tudok mást tanácsolni. Gondolj bele: láz, hányás, elesettség, piros foltok, ez nem játék!!!
2011. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
csak legelső nap volt elesett, azóta olyan virgonc mint a nyúl. Fut, szalad, jókedvű.
2011. júl. 3. 14:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor allergia? De ezt is ki kell majd sajnos vizsgáltatni!
2011. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
[link] - amúgy pont ilyen a hasa...........
2011. júl. 3. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!