Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Broncho vax vagy Béres csepp...

Broncho vax vagy Béres csepp egészséges gyereknek ovikezdésre?

Figyelt kérdés

Dr. nőnk Broncho Vaxom por kúrát írt fel a gyerekemnek, szeptemberben kezdi az ovodát, 3 éves, egészséges gyerek (kétszer volt náthás egy éves kora előtt, összvissz enynit volt beteg hálistennek).


Nem tudom... A Broncho Vaxom orvosság, vényre lehet kapni, ráadául olvasom, hogy leggyakoribb mellékhatások fejfájás és hasmenés. A Béres csepp meg természetes hatóanyagú.


Ti melyiket vennétek az egészséges gyereketeknek immunerősítésre?


2011. júl. 5. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet adok a fiamnak bölcsikezdésre. Már elkezdtem, hogy októberre védett legyen.
2011. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Megvettem ma a Broncho vax-ot két gyógyszertárban nem volt, a 3.ban elég profi volt a gyógyszerész, mondta, h ez lényegesen "erősebb" (hatásosabb) mint a Béres, és fél évig nyújt védelmet a két kúra. (2x30 por lesz.) Ha nem kaptam volna meg itt a 3. patikában sem a Broncho vax-ot, Béres cseppet vettem volna! Köszi a válaszod, sok egészséget a kis csemetéinknek! :))
2011. júl. 5. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!