Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 26 os lábra hol kaphatnék...

26 os lábra hol kaphatnék Superfit, Ciciban cipőt? Hol kaphatnék neki jó minőségű de mégis egészséges bokát jól tartó cipőt?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy ahol eddig vásároltam neki cipőt,ott már 26 osban nem kapok jó minőségű magasszárú, jól tartó cipőt,26 osban csak balerina cipőket találok.Hol kaphatnék neki jó minőségű de mégis egészséges bokát jól tartó cipőt?
2011. júl. 15. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen méretben,szerintem nem fogsz találni olyat,ami "tartja a bokát",legfeljebb csináltathatsz gyógycipőt.Majdnem 4 éves a lányom,és 26-os a lába.Ekkora gyereknek már nem kell olyan cipő.A te gyerkőcöd mekkora?Miért kell neki ilyen cipő?
2011. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy 6 éves korig fejlődik ki a gyermek lába, és ezért addig jó minőségű cipőket kell hordani,persze 6 éves kor után is jó minőségűt kellene.
2011. júl. 15. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is mindig törekszem arra, hogy olyan cipőt, szandit vegyek a 4 évesemnek, ami jól tartja a bokáját.

A lányom lába is 26-os, mi a supi termékeket használjuk.

Nagyon jó minőségű, és tartós lábbeliket forgalmaznak: [link]

Én csak ajánlani tudom neked!

2011. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 4 éves, de neki 30-as már a lába és szintén az volt a problémám, hogy ebben a méretben már nem kapok jó kis bokatartós cipőt,lehetőleg bőrből.

Aztán felfedeztem, hogy a Falcon gyárt ebben a méretben is ilyen cipőket, így én innen vettem szandikat a fiamnak és nagyon jó minőségűeket:


[link]


A Teréz körúton van!(már ha Budapesten laksz)

2011. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogyne kapnál, 33-asig van a salus, több kórházban is árulják (H.P., István) de van boltjuk is Börsön és a XI.-ben
2011. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Nagyon sokat segítettetek a linkekkel.
2011. júl. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!