Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bárányhimlő pöttyei hány...

A bárányhimlő pöttyei hány nap alatt jönnek ki?

Figyelt kérdés
Ha már az elején kevés van, akkor nem lesz sokkal több, ugye?
2011. júl. 7. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam januárban két évesen volt bárányhimlős. Az első két nap alig pár pötty volt rajta, de második éjszaka annyira kiütött, hogy egy ujjbegynyi hely sem volt rajta kiütés nélkül.
2011. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem valami bíztató :( és mennyi idő alatt száradtak le?
2011. júl. 7. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Unokaöcsémen pont tegnap kezdődött :) Reggel alig volt valami (tesóm mondta), estére több lett, ma reggel meg.... de ahogy elnézem, még nem jött ki mind, folyamatosan gyarapodnak (én vigyázok rá, ápolgatom, számolom a pöttyöket)

Amit a doki mondott: jó, ha minél több jön ki, mert ha alig van 1-2 pötty, valószínűbb, hogy később még egyszer kijön rajta. Kapott valami cseppeket, hogy könnyebben viselje a viszketést (na, ez nem sokat használt eddig) meg be is lázasodott.

Kiváncsi vagyok, lánykámon mikor jön ki.....

2011. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó három hét alatt száradtak le teljesen, de a haja között (hosszú volt a haja, a háta közepéig ért) még egy hónap után is volt. Nekem szerencsém volt, mert lázas sem volt és nem is vakarózott. Szerintem nem tudta, hogy az enyhíti a viszketést.
2011. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első voltam.
2011. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk nagyon hamar lezajlott. Kifogtunk egy meleg időszakot, így nagyon hamar 1,5 nap alatt kijött, aztán mindig szórtam azzal a hintőporral, amit csecsemőként kiírtak, amikor megszületett, és így már hétvégére le is száradt, nekünk 10 nap alatt lezajlott az egész úgy hogy nagyon sok volt rajta. Orvos engedte is közösségbe, viszont azt nem tudtam megakadályozni, hogy ne vakarózzon így a hasán elég soknak megmaradt a nyoma, de most láttam, hogy van homeopátiás szer rá, ami csökkenti a viszketést és eltűnteti a nyomokat is, kipróbálom
2011. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-5 napig jöttek, folyamatosan száradtak elfele. Kb. 2 hét alatt lezajlott az egész.
2011. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!