Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lazacfolt (gólyacsípés)...

Lazacfolt (gólyacsípés) mikorra múlt el nálatok? Ha nem múlt el, csúfolták érte a picit? Esetleg van, aki lézerrel megműttette?

Figyelt kérdés

29 hónapos kislányom a szemecskéi között lazacfolttal született, a tarkóján is van, de az a haja miatt nem látszik. Most az elülső úgy 3 négyzetcm, sokat halványodott születése óta, de még nem múlt el. Anyu szerint nekem is volt, de nem is emlékszem rá, biztos hamar felszívódott.

Aggódom, elmúlik-e a lányomnak és ha nem, nem fogják-e csúfolni érte. Azt hittem, hamarabb eltűnik majd. Ha műtétről van bármi tapasztalatotok, nagyon érdekelne, persze ilyen pici korban még nem hajtatnám végre, csak a lehetőségek érdekelnek.


2011. júl. 9. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Az én fiamnak is volt. Minket lebeszélt az orvosom (bőrgyógyász) a műtétről. Hálás vagyok neki érte. Gyönyörűen felszívódott, de nagyon lassan. Most 9 éves, s ha nagyon meleg van, vagy nagyon kipirosodik az arca, akkor látszik egy picit, de kicsit sem feltűnő, hiszen olyankor máshol is piros. 'Normál állapotban' egyáltalán nem látszik. S a gyerekek soha nem csúfolták érte.
2011. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon megnyugtat, köszönöm. Még soha egy orvos sem mondott rá semmit, pedig rengeteget voltunk kórházban egyéb okokból.
2011. júl. 9. 17:12
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy hol laksz, de szívesen megadom a bőrgyógyászunk számát. Ő egy (budapesti) magánklinikán is dolgozik, ahol csinálnak mindenféle lézeres kezelést, tehát akár meg is tudta volna csinálni az operációt. Mindezek ellenére lebeszélt engem. Azt mondta, hogy néha látni szeretné a gyereket, és majd ő szól, ha úgy gondolja, hogy szükséges a műtét. Nem gondolta úgy. Egyébként a XI. ker-ben is dolgozik egy (nem magán) rendelőben. Szóval ha úgy gondolod,hogy szükséged van a számára, szívesen elküldöm egy mail-ben.
2011. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm és kérném az elérhetőségeket. A IX. kerületben lakunk, úgyhogy XI. abszolút elérhető a számunkra, bár nem tudom, a magánrendelője hol van, és még nem szeretném a műtétet, hacsak orvosilag nem muszáj. Köszönöm még egyszer.
2011. júl. 9. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!