Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengedjem a nagyfiamnak,...

Megengedjem a nagyfiamnak, hogy a kislányomat megpisiltesse?

Figyelt kérdés
a fiam 13 éves, a lányom 3. nagyon jó testvérek, nagyon szeretik egymást.túrázáskor én pisiltettem a kislányom, (guggolva még nem tud pisilni) a bátyja megkérdezte legközelbb csinálhatná-e ő. megengedjem neki?

2011. júl. 10. 22:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne segíthetne a nagy a kicsinek? testvérek, nem? ugyan már! Ne legyünk Amerika, hogy minden apró dolog mögött pedofíliát keressünk!

néhány éve volt ott egy hasonló eset. A talán 13 éves nagyobb fiú megpisiltette a kislányt... a szomszéd feljelentette, mire a fiút letartóztatták! A szülők svájci-amcsi állampolgárok voltak, maguk is kiakadtak ezen a barom hozzáálláson! Nagy nehezen sikerült kihozni a fiukat a dutyiból, de azonnal haza utaztak Svájcba...

Nehogy már egy testvér ne segíthessen!

2011. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Én megengedném.
2011. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodtan engedd! Rossz az aki rosszra gondol! Normális ember ebbe semmi rosszat nem lát, mert ez tényleg teljesen normális dolog!
2011. júl. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Engedd, persze! Testvérek, örülj, hogy segít!
2011. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
amikor a természetben történik a pisiltetés, hogyan csinálja a fiam és mire figyeljen oda, hogy ne legyen baleset? a lányonek ilyenkor én törlöm ki a nuniját, tanítsam meg a lányomnak kitörölni, vagy törölheti a fiu?
2011. júl. 11. 09:52
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Ne aggódj emiatt! Az én lányaim is segítettek a kisfiamnak annak idején. 12 ill. 14 év köztük a korkülönbség. Ha rájuk hagytam, etették, tisztába tették, később biliztették, stb.

Az óvónők és dadusnénik is segítenek a kisfiúknak popsit törölni, amíg kell, és ha valahol óvóbácsi van, ő is odamegy fiúhoz, lányhoz egyformán, ha kell.

2011. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Csinálja úgy, mint te! A kislányt meg persze tanítgasd, de amíg kell, a testvére nyilván ugyanúgy utána törli, mint te.
2011. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha a kislány még nem tudja, nyugodtan kitörölheti a bátyja is a punciját. Nincs ebbe semmi rossz.
2011. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
5%
Én nem engedném, 13 éves nagyfiú már szexuálisan érett, ne törölgesse egy 3 éves punciját és ne pisiltesse ő. Hacsak nem feltétlenül muszáj. Én már a kérésen is ledöbbentem, miért akarná ő pisiltetni a húgát? Szerintem ez perverz dolog.
2011. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy perverzióból kérné, gyakran látja a hugát pucéran. nagyon sokat jászik és törődik vele. én is engedném neki, csak az a baj hogy a kislány néha engem is lepisil amikor tartom és ezért nem tudom a fiamnak engedjem-e, hogy ő csinálja.
2011. júl. 11. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!