Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak ha a két lányomn...

Mit csináljak ha a két lányomnak egyszerre kell pisilnie vagy kakilnia, de csak egy wc van itthon?

Figyelt kérdés
3 éves ikrek, a pisilés gyorsan megy dea kakilás van hogy 20 percig is eltart, ha az egyik kakil és a másiknak is kellene, volt már hogy bekekilt emiatt a gyerk, mert nem bírta vissza tarani, mit csináljak?

2011. júl. 11. 16:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindent egyszerre kell csinálniuk, ezért a gyorsabb mehet a wc-re, a 2. helyezettnek a bili jut.
2011. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Húh, jó régi a kérdésed. Miért emelted ki ennyi idő után? Sikerült megoldani a gondotokat? Ha igen, hogyan?
2012. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

mi ikrek vagyunk tesómmal,és mi is mindig egyszerre mentünk.harc volt,hogy ki üljön a bilire és ki a wc-re

lehet,hogy kicsinek érezné magát,de nem kakálna be,amelyik a bilin ül

vegyél egy trónos bilit,hercegnőst vagy valami figurást,lehet azt fogják szeretni

2012. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mostmár 4 évesek. még mindig megy a harc a wc-n?
2012. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ne vedd le a wc-ről kakilás közben! Engem apukám rángatott le egyszer 3 éves korom körül, mert neki nagyon kellett, én meg ültem rajta fél óráig is... És a mai napig nagyon nehéz székelnem, ha kirándulni megyek, vagy idegen helyen vagyok, nem is tudok... 24N
2012. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!