Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem akar az ágyában aludni,...

Nem akar az ágyában aludni, ne erőltessem?

Figyelt kérdés

23 hónapos lányom nem hajlandó az ágyában aludni , inkább a mi szobánkban a kanapén alszik. Hagyjam , vagy próbáljam visszaszoktatni az ágyába?

Sokszor csináltam úgy , hogy ha elaludt , akkor bevittem az ágyába(külön szobában van), de 2 óra múlva sírt vagy csak egyszerűen visszajött hozzánk.


2011. júl. 13. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én hagynám. Az a lényeg, hogy aludjon mindenki.
2011. júl. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rácsos ágya van mág?mert ha igen akkor az a baj.le kell cserélni,rendes ágyra,ahol nem érzi bezártnak magát.nekünk is ez volt.ő is sokat sírt fel éjjel is,csak nálunk aludt el,én nem eröltettem,amig nem volt ágya velünk aludt,amikor megkapta az ágyat,már az elős nap ott aludt,persze velem,de semmi hiszti,semmi felkelés,és írtó boldog volt hogy ki tud szálni.Ha meg van már rendes ágya akkor éges neki egy kis villanyt akár éjjelre is.fél megijedhet valamitől,nálunk ez is bejött.
2011. júl. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy pár éjszaka aludj vele a szobájában. kérdezd meg miért, nem akar a szobájában aludni, és magyarázd el, hogy félni se kell semmitől, és egy nagylány egyedül alszik. anya meg apa ott van a másik szobában, tehát tudnak segíteni, ha kell. így minden rendben lesz.
2011. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ma 06:49-vagy én írtam,hogy sok betegséget is haza hoz a kicsinek.És még tartom is a véleményem attól függetlenül hogy neked ez undorítóan hangzik.Nekem volt 2 hetes csecsemőm megfázva egy kórházi ápolónőtől kapta el.3 hétig tartott nála,alig kapott levegőt,az anyatej sugárba jött vissza,már sirva altattam a kezembe mert csak ott mertem.az ovi sajnos nem válogat,hogy téged nem fertőzlek meg.minden beteg gyereket bevisznek,és ő meg hazahozza,még tragédia is lehet belőle.És mivel sajnos ez a veszély fennáll és amúgy se adnám 3 évesen be az oviba a gyereket mint a kérdező sok más ok mellett még,igy minek kockáztatnék.
2011. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocs kérdező,a választ nem ide a kérdéshez szántam,én már írtam neked.

Utolsó voltam.

2011. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!