Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Első vagy második gyerekkel...

Első vagy második gyerekkel volt könnyebb?

Figyelt kérdés
Úgyértem, én második gyerek vagyok, anya mindig azt mondja, velem nem volt annyi "baj", mint tesómmal.
2011. júl. 13. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen a másodikkal könnyebb. Tizedannyi bajom nincs a kicsivel mint a naggyal.
2011. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másodikkal, mert addigra az elsővel kitapasztalsz minden eshetőséget.
2011. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Második:)
2011. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En leszek a kivetel. A lanyom meglehetosen nyugodt baba volt, turte az oltoztetest, pelusozast, nem dobalta szet a dolgokat, nem ramolt, csak a jatekaival jatszott, nem vett semmit a szajaba. A fiam ezeknek mind az ellentete. Viszont sokkal alkalmazkodobb, es batrabb.
2011. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem két lányom van, az első már születésétől kezdve egy csökönyös "szamár" volt aki örökké igényelte hogy foglalkozzanak vele és eléggé többemberes. Így nekem a második gyerek már szinte gyerekjáték.
2011. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kivétel vagyok. Elsővel könnyebb volt. Ő fiú, nem volt nagyon hisztis, nem tette tönkre a játékokat, nem csinálta a fesztivált ha valamit nem engedtem. A második lány, kis apuci kedvence. Neki több mindent szabad (apa engedékenyebb) mint a báttyusnak nekem meg sokszor égnek áll a hajam.
2011. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!