Nagyteso problema?

Figyelt kérdés
A fiam februarban lesz 3 eves, lanyom januarban egy...a problema ujkeletu es nem tudom mi lehet ra megoldas. Szoval nehany hete (talan egy ket honapja) a fiam elkezdett nagyon garessziv lenni. Pl szo nelkul odamegy a hugahoz es lekever neki egy taslit. Felveszi a kiskutyankat es fejjel lefele ledobja, kezet emel a nagyira, folyamatosan vissza beszel, es mindenen hisztizik, foldhoz vagja magat es visit....Mar probaltam mindent, szepen hangosan halkan, bunti jatek elveves...stb...de a helyzet nem valtozik...mar odaig jutottam, hogy akkor inkabb elajandekozom a kiskutyat, csak h ne bantsa, de a hugat nem ajandekozhatom el :s Valakinek volt hasonlo problemaja??? Hogy oldottatok meg??? (sajnos ovi nem johet szoba, mert kulfoldon elunk es nagyon draga)
2011. nov. 7. 11:37
 1/4 anonim válasza:
Nekem nincs gyerekem,de a családon belül van bőven.Én úgy gondolom azért csinálhatja mert úgy érzi nem kap elég figyelmet a családban.Szóval én azt tanácsolom neked hogy próbálj meg vele közös programot kitalálni,ahol csak te vagy és ő,ne legyen ott a kis tesó és a kutya sem.Próbáld megbeszélni vele a dolgot hogy ő már nagyfiú és hogy neked mással is kell foglalkoznod,és hogy ez nem helyes viselkedés.Hát én ezt tudom neked tanácsolni,remélem tudtam segíteni:)
2011. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már olyan probléma, amit nem feltétlenül lehet segítség nélkül megoldani. Beszélned kéne egy gyermekpszichológussal.

Ami még eszembe jutott: nézhetett durva agresszív mesét, filmet a kisfiad?

2011. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Nem nem nezhet durva meset...es vannak kozos programok, ahol csak en es o vagy csak o es apa van...hat elgondolkodtato...de nem kicsi meg a pszihologushoz?
2011. nov. 7. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is figyelemfelkeltés a részéről. A kutyát, ha teheted, ajándékozd el. Nekem macskám van, és a 3,5 éves lányom ha meglátja, üti, így most már inkább elbújik, szegényke. Igaz, nálunk az öcsivel ezt nem csinálja.

Vondd be a kicsi körüli teendőkbe, ha teheted szervezz vele kettesben programokat. Meg én még a játékot szoktam megvonni tőle. Nekünk este diafilm-vetítés van. Azzal elég jól sakkban tudom tartani, a megígérem, hogy az elmarad.

2011. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!