Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajándékozásban segítség?

Ajándékozásban segítség?

Figyelt kérdés
4 éves a Kissrác, 6 éves a kislány. Mindkettőnek ajándékozok, de nem igazán tudom, hogy mi lenne a jó! Mindenük megvan,a játékokat már annyira nem értékelik, hogy szinte ahogy megkapják, tönkreteszik! Ezért nem is szeretnék túlzásba esni pénz terén, sőt... Fejenként 3000 Ft-ban gondolkodom! Van valami hasznos ötleteket? Az sem baj, ha házi készítésű ajándékban kapok valami ötletet! Köszönöm
2011. júl. 18. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Könyv , amit nem tesz tönkre, esetleg később is használhatja.
2011. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Társasjáték??Labda???Vizipuska???
2011. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A könyv szerintem is jó ötlet.

Bemész egy játékboltba és millió ötletet adnak,hidd el nincs meg mindenük, a játékkínálat végtelen(-játékboltban dolgoztam nyolc évig)

Ruha-de annak még nem biztos hogy örülnek.

Kreatív fogyóeszközök:ceruza, gyurma, festék-ebből is korlátlan választék van.

Dvd,Manóvilág oktató sztg játék.

2011. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen korúaknak vettem ajándékot egy hónapja. A 6 éves kislánynak most csini-csili-vili mániája van, így vettem neki kis nyaklánckészítő szettet és színes csillogó tetoválás készítő szettet. A 4 éves kisfiú autó és labda-mániás, így ezeket kapta.

Örültek neki.

Egyébként a mesekönyv is nagyon jó ötlet!!!

2011. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. júl. 19. 07:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Pöttyös Panni könyvek az pont erről a korosztályról mesél

vagy az : Anna Peti Gergő

2011. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ezek nagyon jó kis könyvek, a nagyfiamnak (4,5 éves) az utóbbi van meg és imádja! Legszívesebben megvenném neki az összeset a sorozatból :)

2011. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fodor Móni válasza:

A könyv szerintem is nagyon jó.Elég sok helyen beszerezhető és hát anya olvas még igy nem tudják tönkretenni.Mi mostanában egy nagyon aranyos családias webáruházból rendelünk.Mindig vannak akciók igy annyiból bőven kijössz.

Nézz be:mesesarok.hu

2013. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!