Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadatnád neki a bárányhimlő...

Beadatnád neki a bárányhimlő oltás első részét így? Van valami mellékhatása az oltásnak? Láz stb?

Figyelt kérdés

A fiam 26 hónapos 1 hét múlva kezdjük a bölcsibe a beszokatást.

Kicsit tartok tőle,hogy ha beadja a doki ezt az oltást,akkor pont a kezdésre lesz beteg az oltástól.

Nem tudom mit csináljak.Én már dolgozom,most hétfőn és kedden apukával és a nagyival van itthon a gyerek.

Szerdától meg már apuka is dolgozik és csak a nagyival lesz itthon a kisfiam.


2011. júl. 24. 07:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én beadattam a kisfiamnak, Ő ősszel kezdi a bölcsit a kicsi akkor lesz 4 hónapos.

Nekünk van olyan ismerősünk, akinek az óvodás kislánya elkapta és hazavitte az 5 hónapos kisfiúnak. A kislány simán meggyógyult, a kicsi viszont 4 kórházat járt meg, és életveszélyben volt napokig a bárányhimlő szövődményei miatt.

Ezt az oltást nem izomba adják, csak bőr alá, ezért nagyon ritka, hogy utána bárminemű mellékhatása fellépne.

2011. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mennyibe kerül most az oltás? Próbáltam itt a neten utánanézni, de több választ is találtam, ami mind más összegű volt!Én is az oltás beadása mellett állok(még)!
2011. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8ezerpárszáz Ft. 2x.
2011. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi ma kezdtük a beszoktatást és a kisfiam másfél hete kapta meg az első oltást. Hát, éjszaka már alig bírt aludni úgy szörcsögött. Végigaggódtam az éjszakát mert nekem muszáj visszamennem dolgozni és nem tolhatjuk el a kezdést, de nem lett semmi komoly. 1x szívtam az orrát, azóta semmi gond. Remélem tényleg ennyi volt.
2011. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!